Regisztráció Elfelejtett jelszó

De30 (GDAXI)

dax

#1394363 Lenthor Előzmény: #1394348

Pont erre az anomáliákra gondoltam én is mint a benzinkutasok szóvá tették.

https://www.portfolio.hu/uzlet/20220527/surgos-seg...

Több sebből vérzik az egész rendelet. Senki nem gondolta át az egészet.

További kérdésem:

Ugye 20 literig lehet kannába vásárolni.

Külföldi (erdélyi, felvidéki) oda ballag a kúthoz és teletölti a 20 literes kannáját. Kérik a forgalmit. Jaaa! - én a fűnyírómba veszem a benzint, nincs is gépjárművem.

Garantálom, hogy beindul a benzin biznisz is. Falu végén lehet olcsón benzint venni a külföldieknek.

Továbbra is a legnagyobb probléma a Magyarországon dolgozó, itt adózó, de külföldi rendszámú gépjármű tulajdonosai nem kapnak csak a drága benzinből.

Nevetséges az egész rendelet!


dax

#1394348 Lenthor Előzmény: #1394341

Kemény lenne. De valószínű, hogy a shortosok kivéreztetésére jó taktika, utána adnak a longban állóknak is.

Mindenesetre ebből a felfelé irányból kimaradtam.

A gond, hogy bármikor lefordulhat.

Jual Alat Bantu Sex Wanita 082227275575 Alat Bantu Sex Toys Pria Silicon

#1394183 eldhawi

AGEN SEXTOYS INDONESIA
WA . +62822 2727 5575





Dildo Tempel Telur Getar Standar merupakan alat bantu sex wanita yang didesain menyerupai Mr.P berbahan TPE berkualitas tinggi dan medis ini tidak beracun serta aman digunakan.



Ukuran :



Panjang : 21 cm
diameter : 4 cm
daya : baterei 4 biji



Alat ini juga memiliki tekstur lembut, halus dan fleksibel serta dapat memberikan sentuhan realistis, sehingga Anda dapat merasakan kenikmatan visual & seksual yang sangat baik. Terdapat suction cup atau suction base yang berfungsi untuk memudahkan Anda dalam menggunakannya.[/B]






Pemesanan & Kontak Kami WA/SMS <=>

082227275575




FORMAT ORDER :
Nama :
Alamat Lengkap :
Kelurahan :
Kecamatan :
Kota :
No. Hp :



*-* Happy shopping *-*



MELAYANI PEMESANAN SELURUH KOTA DI INDONESIA DAN LUAR NEGERI[/B]



Medan, Surabaya, Bandung, Jogja, Pati, Bogor, Bali, Banda Aceh, Sumatra Utara, Pekanbaru, Riau, Batam, Padang, Sumatra Barat, Jambi, Palembang, Sumatra Selatan, Pangkal Pinang ,Bangka Belitung, Bengkulu, Bandar Lampung, Tangerang, Banten, Bekasi, Cirebon, Tasikmalaya, Jawa Barat, Semarang, Cilacap, Purwokerto, Jawa Tengah, Madura, Probolinggo, Mojokerto, Malang, Madiun, Kediri, Jawa Timur, Denpasar, Pontianak, Kalimantan Barat, Banjar Masin, Kalimantan Selatan, Palangkaraya, Kalimantan Tengah, Balikpapan, Samarinda,Tarakan, Kalimantan Timur, Palu, Sulawesi Tengah, Makassar, Sulawesi Selatan, Kendari, Sulawesi Tenggara, Manado, Sulawesi Utara, Mamuju, Sulawesi Barat, Gorontalo, Ambon, Ternate, Maluku Utara, Mataram, Nusa Tenggara Barat, Kupang, Nusa Tenggara Timur, Sorong, Timika, Jayapura, Papua Barat, Malaysia, Taiwan, Hongkong, singapore, Vietnam, China, Jepang/japan




dax

#1394164 TrendMan Előzmény: #1394015

Az most a szerencsém, hogy a Bux short-on keletkezett nyereség fedezi a Dax shorton képződött veszteséget - eddig.

---

Ha nemzeti köpönyegforgató lennél, mindig lehetne pártod.

dax

#1394015 matgab Előzmény: #1392487

Én már akkor is nemzeti konzervatív voltam, amikor a Fidesznek még "térdre csuhások" volt a szlogenje és akkor is nemzeti konzervatív maradtam, amikor a Fidesz már átlépett egy dél-amerikai típusú neokommunista vonalat...

Hihetetlen, hogy a nemzeti konzervatívoknak nem marad soha pártja!

dax

#1393750 Lenthor Előzmény: #1390360

Lenthor Előzmény: #1389737

Kemény dolog ez a világoskék "b" hullám.

14.315 dönti el, hogy elég a "b" hullámhoz, vagy felviszik mint korábbi "W" hullámnál.

https://invst.ly/y7opg

------------------------------------------------------------------

Sziasztok, jó reggelt!

A mai nap eldőlhet, hogy a világoskék "b" hullám 14.315 alatt marad és indul lefelé a nagy eséssel a világoskék "c", vagy mint korábban a "W" hullámnál felmegy szinte az "a" hullám kiindulási pontjához.

Jelenleg nagyon érdekes, mert egy szabályos háromszög épült, ami ugye a "b" hullám jellemzője. Már kész a háromszög pink a-b-c-d-e hullámai.

Ha marad a háromszög, akkor az jó a "b" hullám befejezéséhez és indulhatna a "fekete péntek"

https://invst.ly/y7xt7