Regisztráció Elfelejtett jelszó

Genesis_Energy

Re: nincs cím

#138425 exmnbs1 Előzmény: #138420

akkor azért a változatosság kedvéért néha alsó limitre öntötték, majd felsőn folytatták

Re: nincs cím

#138291 Scipio Előzmény: #138275

Én is vettem pár száz darabot sebtapasznak, ha úgy dönt hogy folytatja az eszeveszett száguldást, legalább ne érezzem magam teljesen baleknak :))

Azért figyelni fogom ma, mert egy leöntés végképp nem hiányozna...

Re: nincs cím

#138279 banyaiz Előzmény: #138275

hát ez nagyon durva, előbb feleződik, aztán onnan 3x-z mindezt egy hét alatt. :D

Re: nincs cím

#138275 KJanek Előzmény: #138272

reggel játékból belevettem arra gondolva hogy talán nem öntik le nagyon, de erre nem mertem volna gondolni, persze hosszú még a nap. :)

Re: nincs cím

#138273 hAliG Előzmény: #138272

És én a 340-en vett pakkommal... :)

Ez tényleg vicc, sajnos nem mertem belevenni, pedig tegnap este rászántam magam, de ez reggelre megváltozott... ez van.

Ez szvsz akkor fog fordulni, ha lesz olyan speki (sok olyan speki lesz), aki meri tartani 2-3 napig...

Re: nincs cím

#138272 Scipio Előzmény: #138263

Hát ez kemény...

A tegnapi 518-540-es longom még hagyján, mert kerestem vele, de a 606-on vett majd beparázva ott eladott pakkommal most nehezen tudok elszámolni :((

Re: SIKERES TŐKEEMELÉS

#138233 exmnbs1 Előzmény: #138209

Ja hogy valójában nem fizették be? Hanem pl a Cogenco pakkjukat rakták be?Nem lepne meg, eddig is így történt szvsz

Re: SIKERES TŐKEEMELÉS

#138232 hAliG Előzmény: #138214

Megérzésem szerint, adagolni fogják a jó(l hangzó) híreket és tippem sincs meddig fog menni az árfolyam, de nagyon úgy tűnik, hogy fel akarják húzni rendesen!

A sokak számára kétértelmű hír (végelszámolás) bedobásának elég pszáf szagúnak kellene lennie :) NEM hiába volt beletéve az a szó, mert amúgy a kihagyásával is simán le lehetett volna írni ugyanezt...