Regisztráció Elfelejtett jelszó

Genesis_Energy

Re: SIKERES TŐKEEMELÉS

#138230 exmnbs1 Előzmény: #138214

hát persze, február 17-én is kb holnapra vártad a Cogenco Deal lezártát.......

Re: SIKERES TŐKEEMELÉS

#138214 Gudakes Előzmény: #138213

Utólag már én is okosnak tünhetek, de akkor lett volna pénzem, biztos belevettem vón 300 környékén. Tiszta sor volt szerintem többünknek, hogy a "végelszámolás" kifejezés zavarta meg a többség gyenge elméjét. :)

Ez ami aztán utóbb lefutott, nekem is meglepetés volt, mert én a közgyűlésig 4- 500 közötti oldalazást gondoltam. Igazat megvallva, nem nagyon volt bizalmam, hogy a Fund összeszedi a pénzt mostanra, de Rényi összegére meg abszolút nem gondoltam. Nagyon biztató esemény ez a mai.

Érzésem szerint 800 környékére felmegy, de ha nem lesz más pozitív történés a közeljövőben, a közgyűlés után újra elkezd lecsorogni, mígcsak meg nem köttetik a Cogenco-s buli. Az meg ugyancsak eléggé nagy eséllyel létre fog jönni.

Re: SIKERES TŐKEEMELÉS

#138212 Gudakes Előzmény: #138211

PE-ben utazok továbbra is. Ezzel is gondolkozóban vagyok, no nem most, hanem a közgyűlés utáni idők függvényében.

Re: SIKERES TŐKEEMELÉS

#138211 Gudakes Előzmény: #138210

Nem jött meg a pénzem, amit vártam, úgyhogy ez a rally ismét nélkülem futott:(

Re: SIKERES TŐKEEMELÉS

#138209 Gudakes Előzmény: #138207

Nem hiszi el, pedig direkt ex kedvéért írták bele a közleménybe, hogy be is fizették a tőkeemelés összegét! :D

Re: SIKERES TŐKEEMELÉS

#138207 Mercurius Előzmény: #138193

A jegyzés sikeres volt, nem tudom miről beszélsz.

És a Fund megmondta, akkor tud tőkét emelni, ha megkapja a pénzt, a Cogencos befektetőtől, és elhárul a technikai probléma annál a német brókerháznál...

Ezek szerint megkapta a pénzt...

Re: SIKERES TŐKEEMELÉS

#138192 Mercurius Előzmény: #138191

És úgy tűnik megindult a harc a részvényekért, valamiért csak kellenek azok...

Re: SIKERES TŐKEEMELÉS

#138191 Mercurius Előzmény: #138178

Ezek nem a Te gondjaid... a részvényeseké, enyém, Gensolaré, Rényi, a Fundé... stb.

Re: SIKERES TŐKEEMELÉS

#138178 exmnbs1 Előzmény: #138164

Közöd nincs hozzá mit olvasok

Amat technológia egy zsákutca, Spanyolo sokszorosan telített piac

Hol a kivitelező? Másfél éve keresik.....

Hol a befektető? 3 éve keresik....

Re: SIKERES TŐKEEMELÉS

#138166 exmnbs1 Előzmény: #138164

Aztán mi van a magyar telekkel, ami még kb 1.5 EUR és a tőkerendezéssel?

AMAT gyár 2 gépsorral 500m USD.....

Az kijön ebből a 4mEUR-ból.

Mi van a hitel 4.5mEUR-ral??? Remélem az ezen felül van......

Re: SIKERES TŐKEEMELÉS

#138165 kerikoma Előzmény: #138161

Pannergy szerintem tuti jó lesz, de célárat nem írok. Ennél több lesz az biztos, de nem akarok ebbe a topikba offolni.

Na látom kezdődik megint a keménykedés, úgyhogy léptem is innen:)

Re: SIKERES TŐKEEMELÉS

#138164 Gensolar Előzmény: #138109

ex, ekkora marhaságot aztán tényleg... Mi az, hogy 660m? Az alaptőke NEM egyenlő a kibocsátási árral, ami 4m € azaz több mint 1 milliárd Ft. Ez tényleg elég lehet év végéig ha valami diszkontban vásárolnak be minden nap.......

Más: Mielőtt eltemetsz technológiákat, szállítókat, piacokat azt javaslom előtte olvass szaksajtót és ne csak az interneten fellelhető népszerű tudományos hozzáértő tőzsdeguruk írásait. Biztosíthatlak, hogy érdemes......

Re: SIKERES TŐKEEMELÉS

#138161 Mercurius Előzmény: #138156

Én beragadtam Genesisbe, Pannergybe, de amúgy sem vagyok egy DT alkat, ezért eladást nem tervezek, hagyom hogy mennyenek a dolgok maguktól, aztán majd lesz valami.

Augusztus óta meg nem is igazán érdekel a tőzsde, így ált. este nézem meg csak a zárókat.

Re: SIKERES TŐKEEMELÉS

#138156 kerikoma Előzmény: #138154

Komolyan? Én nem bírnám ki az biztos, habár ha van egy célárad, akkor nem szabad ugrálni minden apró mozgásra ki és be:D