Regisztráció Elfelejtett jelszó

Genesis_Energy

Re: BÉT hír

#137130 hAliG Előzmény: #137128

De mindentől függetlenül szépet ment, akinek megvoltak hozzá az idegei, és szerencséje, az egy 60%-ot simán foghatott!

Hétfőn nem hinném, hogy kitart már a lendület, de lehet, hogy tényleg csak pislogni fogunk továbbra is! :)

Re: BÉT hír

#137128 Frontin Előzmény: #137087

Egy komoly biztosítótársaság ami az életbiztosításai mögé keres hosszútávú befektetési lehetőséget, az nem egy genesis kockázatú részvényt választ az ügyfelei számára befektetésnek.Ezt Te sem gondolhatod komolyan, ez nem lenne más mint felelőtlenség, hazardírozás.Ilyen célra még ha kisebb növekedési potenciállal kecsegtet is, de biztosabb lábakon álló befektetést választanak normálisabb helyeken. Számomra ebből egyértelműen az derül ki, hogy vmi komolytalan cégről van szó.Szvsz

Re: BÉT hír

#137087 MrApricot Előzmény: #136739

legalább már azt a bekezdést is elolvastad, ami a lényeg:)

valaki vállalta, hogy összeszedi nekik és befekteti a napelem-projektjükbe

azon megint lehet aggódni, hogy a lux.-iaknak sikerül-e, de ha ez tényleg egy biztosítótársaság és az életbiztosításaik mögé keresnek hosszútávú befektetési lehetőséget, valószínűleg menni is fog nekik

ez szvsz messze van már a kiindulási helyzettől

Re: BÉT hír

#137035 matgab Előzmény: #136441

ez tényleg olyan , mint egy kártyajáték. Egy olyan kártyajáték, ahol az egyik játékos látja az összes többi játékos lapjait...

Na ki fog nyerni?

Re: BÉT hír

#137004 akpo7 Előzmény: #136905

Vagy megsem. Mondjuk nekem mindegy, mert nincs. Viszont ebben lattam talan legtobbszor +20 / -20-at egy napon. :)

Re: BÉT hír

#136739 exmnbs1 Előzmény: #136668

Most 3 év után elkezdenek rá ismét gyüjteni? Ez neked jó hír, hogy megint a kiindulásnál vagyunk?

Re: BÉT hír

#136668 MrApricot Előzmény: #136578

milyen büntetés? nem beszéltem semmilyen büntetésről, úgyhogy nem értelek

ex: vicces vagy:) olvasd el a bejelentést!

Re: BÉT hír

#136617 hAliG Előzmény: #136590

(Sok roncs van itt sajnos, ha így hívjuk őket... OTP-m volt kezdetben 2,5x-özött, na egy részét a roncsokkal már elbuktam, lassacskán próbálom visszahozni. Ezalatt sokat tanul az ember a saját bőrén, főleg ha érzelmekkel kereskedik, ahogy én is teszem.

Ha OTP után RFV-ben maradok és azt bővítgetem, igencsak felfelé görbülne már a szekér rúdja!

Viszont akkor nem lenne idegeskedés, gyomorideg, izgalom, tapasztalatszerzés :D)

Re: BÉT hír

#136607 exmnbs1 Előzmény: #136535

azért vázold mi is a jó hír. Az hogy felkérték RG-t hogy távozzon? Hogy eltünt a német Büfi? Vagy ????

Tömés

#136602 Mercurius

Herci, még mindig azt mondod hogy tömés?

Nekem úgy tűnik igen csúnya kirázás volt itt a hét elején, és a kisbüfik hullottak megint sajna.

Re: BÉT hír

#136590 rbbj11 Előzmény: #136587

orco is egy roncs. Ha már ilyeneket akar venni az ember, miért nem vesztek pl. GM-et? De komolyan kérdem.

Re: BÉT hír

#136587 hAliG Előzmény: #136578

Ötödölő TV játék. Héder Barna és Palik László közös tv-játéka :)

(amúgy nagyon nem vicces sajnos)

Re: BÉT hír

#136578 rbbj11 Előzmény: #136535

csak mázli, hogy egyáltalán még pénzt lehet kapni érte :)

büntetés a hét eleje? :) 2500 óta büntetés van :)

Re: BÉT hír

#136535 MrApricot Előzmény: #136441

szerintem nem szerencse kérdése, ez a dolgok természetes menete:)

inkább a hét eleji beöntés volt irracionális, szvsz tök természetes h utána ugyanolyan ütemben jön vissza, elvégre nem jött rossz hír, sőt.. csak hát ugye sokan félreértették

Re: BÉT hír

#136472 hAliG Előzmény: #136459

Akkor rosszul fogalmaztam, bocsi.

Ha nem érzékeled, akkor elnézést szeretnék kérni Tőled, a másikon már megtettem!

(lehet, hogy azért fura, mert a mai világban valahogy ez nem szokás)

Szerk:

de ha ennyire befeszülsz, akkor ne szólj hozzám :)