Regisztráció Elfelejtett jelszó

Genesis_Energy

Re: BÉT hír

#135999 kelvin Előzmény: #135996

Bazz, csak nem azt jelenti a nick, hogy exMagyar Nemzeti Bankos, mert akkor itt szarok be :-)

Re: BÉT hír

#135998 hAliG Előzmény: #135989

Nem akartalak megbántani csak a motiváciot nem értem, hogy miért ez a nagy kitartás!?

Re: BÉT hír

#135996 Kissherceg Előzmény: #135994

mindenkinek megvan a hobbija, gondolom, mint ex mnbs szarásig van pénzzel, aztán nem kell melózni, tényeket közöl a sok kis szar papírról a béten :))

Re: BÉT hír

#135995 hosszhuszár Előzmény: #135989

Kár ezt it is elkezdeni, fiatal kollégák!!!!

Ex, a pancser kisbüfik megmentője, ez nála élethivatás, kendőzetlenül írja a véleményét, évek óta, és még reméljük írja vagy 100 évig,,,,..:))

Nagyon jó ez így, legalább halljátok az ellenvéleményt is, nem csak a rózsaszín köd marad!!!

Elolvasni mindenképp, aztán eldönteni, megfogadod, vagy marad az arany középút.

Azért van nekije igaza, no!

Re: BÉT hír

#135994 hAliG Előzmény: #135988

Oke, nem szóltam semmit...

Ha én egyszer-kétszer leírom a véleményemet rendben, de hónapokig, évekig egyfolytában ugyanazt szajkózni?

Nekem csak ez a fura.. de lehet csak nekem az :)

Re: BÉT hír

#135993 kelvin Előzmény: #135988

Korrekt, hasonlót akartam írni csak nem ilyen szépen.

Még azért annyit hozzá tennék, hogy aki meg ex szavára ad el alsó limit közelében és veszi esetleg felsőn vissza, az megérdemli hogy szívjon mint a torkosborz.

Nem tudom sajnálni egyszerűen azokat akik 2-1k nál belevettek és itt kell pánikeladni. Így nem lehet tőzsdézni.

Mit akarnak egy 100 oldalas tervtől?

20k-s részvényárat?

VICC

Re: BÉT hír

#135989 exmnbs1 Előzmény: #135984

Az viszont teljesen normális, ahogy te a pf Pannergy fórumán napi 24 órában rinyálsz

Re: BÉT hír

#135988 Kissherceg Előzmény: #135975

véleményem sokkal közelebb van exmnbshez, mint Mercéhez. Ez a cég egy 0 fundamentálisan, totál csőd, aki ebbe pénzt rak kaszinózik. Itt egy-egy ember megjegyzésének semmi köze árfolyamhoz, max a tulajokat érinti. Ez olyan, mint a piramis játék, beetettek, Te meg elhitted a mesét, aztán utólag kiderül, hogy hol helyezkedsz el...

Rényiben meg aki bízik vagy bármilyen szavát elhiszi madár.... Civin szavahihetőbb... rényi egy komcsi átkúró bajnok.

Szóval exet lekúrni, mert miatta esett 2800ról 250re ritka hülyeség, mert ő a 200-2800nál is ezt írta, persze akkor mindenki kiröhögte, csak közben keresett. Ha rulettezel vágj jó pofát a bukóhoz is vagy legalább olyat, mint a nyerőhöz.

Konzekvensen azt írja a cég egy csőd, ami gyakorlatilag igaz is, ettől még árfolyam mehet akármerre... Rényi pedig lehetne politikus...

Re: BÉT hír

#135987 exmnbs1 Előzmény: #135983

Az úr állítólag napelemes "konkurencia", ne csodálkozz

Ő is lehordta szemétnek a papírt (persze indok nélkül, ahhoz értenie is kéne hozzá) pár hozzászólással lejjebb, és most megvilágosodott

Re: BÉT hír

#135986 hAliG Előzmény: #135983

írd nyugodtan :)

Lehet csak én látom rosszul!

Ennyire kampányolni ellene szerinted normális?

Milyen érdek fűzhet valakit ehhez, ha nem lehet még shortolni sem ezt a részvényt?

Szóval értelmes magyarázatot várok, ugye Ex nem ad...

Re: BÉT hír

#135984 Gudakes Előzmény: #135959

Be van kattanva szegény, napi 24 órában a Genesis ellen harcol. Többen javasolták már, hogy forduljon szakemberhez, aki segít neki megszabadulni ettől a rögeszmés negatív ragaszkodástól ami ehhez a céghez köti.

Senki ne mondja, hogy ez természetes, szó szerint minden nap reggeltől éjszakáig, vagy hajnalig így kampányolni!

Re: BÉT hír

#135977 hAliG Előzmény: #135976

Ha a célod nem más, mint megvédeni a kisbüfiket (amit kötve hiszek), pont az ellenkezőjét csinálod, nagyon-nagy kárt okozol nekik!!!

ÉS ez nem valami fair dolog...

Re: BÉT hír

#135976 hAliG Előzmény: #135975

Szóval akik ezek alapján a hozzászólások alapján kezdik eldobálni, gondolkozzanak el előtte, hogy miért is?

(talán van benne igazság, de azért nagyon durván befolyásolhat egyeseket, elég ha két valaki eldob 8-10k részvényt, máris ott a pánik lefelé...)

Re: BÉT hír

#135975 hAliG Előzmény: #135968

Na akkor bemásolom ide is:

Amúgy szerintem a tevékenységed folytán, összességében véve, tuti esett 300-400 Ft az árfolyam, ahogy visszanézem a hozzászólásokat :)

A pánikrallyra is jól rásegítettél!

A baj ezzel csak az, hogy sok ember megkárosult emiatt...

Ha csak 1000 db-ot dobott el 251-en, már bukott 100.000 Ft-ot mert nem tudja már visszavenni alatta (352)....

Kicsit visszafogottabbnak kellene lenni szvsz!