Regisztráció Elfelejtett jelszó

Genesis_Energy

Re: BÉT hír

#135906 hAliG Előzmény: #135902

Amúgy akármennyire megutáltam a Genesist (ezzel is buktam eddig --- mivel nem? :D), de ha abból indulok ki, hogy a szakmámban mennyi ideig húzódhat (3-5 év, sőt!), amíg beindul egy projekt, akkor akár el is lehet hinni, amit most ír!

Nagyon optimista verzió, hogy minden összejön, akkor nem gyengén fog elszállni az árfolyam! :)

Re: BÉT hír

#135905 kelvin Előzmény: #135902

:-D

Most kenték meg a szart egy kis tejszínhabbal, hogy ne érezzétek a szagát!

Így meg lehet enni is akár!

Re: BÉT hír

#135903 Kissherceg Előzmény: #135790

reggel nem tudtam venni, mert elaludtam, emelkedésnek minek örüljek? :)) Lenne 2-3k akkor írok :)

Re: BÉT hír

#135790 hAliG Előzmény: #135746

Igen lecsendesült a fórum így a felfelé menetben! :)

Amikor zuhan, akkor mindenki felébred, ilyenkor meg mindenki csendben van!

Na vajon kiveszik 69-ig vagy nem?

Az RSI már kikandikált a 20 alól naposon :)

Re: BÉT hír

#135747 TrogerBroker Előzmény: #135746

Nem tudom... nem foglakozok ezzel a részvénnyel...Most chartot se nézek már mert lassan megyek. majd ha megnyugszik a piaca, elemzem majd. Addig fölösleges.

Re: BÉT hír

#135744 Frontin Előzmény: #135731

A rés betöltése utáni pattanás adta a lehetőséget spekire, meg aztán még az eső sem esik örökre mint ahogyan ezt egy örökbecsű filmből ismerjük. Arra azért én sem számítottam hogy a ma, és ki tudja talán még a tegnap hagyott rést is validálja akár már holnap.

Én is egyértelműen bennfentes vásárlásra gondolok.

Re: BÉT hír

#135738 Mercurius Előzmény: #135734

Mondjuk sávszélesítésnél megnéztem volna hol fordul, azaz hol nyit.... Véletlen hogy a minimum nyitó egybeesett a TA fordulós szinttől? Ezt már sosem fogjuk megtudni remélem...

Re: BÉT hír

#135734 TrogerBroker Előzmény: #135731

technikai kereskedők is belevehettek sokan mini pakkal...

Mint látható itt is tökéletesen működött a TA...

Onnan fordult ahonnan elvárható volt tankönyv szerint...

Az más kérdés hogy nem sokan merték megjátszani.

De hát azt mondják a jó TA-s érzelemmentesen kereskedik, nem foglalkozik fundamentumokkal...

Aki így tett, az megkapta most is jól megérdemelt jutalmát..

Re: BÉT hír

#135731 Mercurius Előzmény: #135722

Mi a töktől fordult volna meg ilyen hirtelen, ha nem bennfentes vételektől? Hirtelen a kissbüfik úgy döntöttek, ne unatkozzanak egész nap, ha lefelé már nem mehet, menjen inkább fölfelé? :-)

Re: BÉT hír

#135726 rbbj11 Előzmény: #135722

én meg inkább lépek, nincs ennek a fecsegésnek itt semmi értelme, meg már nem is szórakoztat, inkább áldozom egy hölgyre ezt az időt :)

Ne marjátok már itt egym…

#135725 TrogerBroker

Ne marjátok már itt egymást !

van itt elég sok embernek nagy baja....

Ez a fórum nem egymás csesztetéséről szólt !

Ne süllyedjünk le pf-es szintre ! :)

Re: BÉT hír

#135722 Frontin Előzmény: #135701

Nap végére kiváncsi leszek.Kiderül hogy speki rally volt vagy bennfentesek vették. Ha ma nem is, de a holnapi kereskedésből választ kapunk erre Szvsz.

Re: BÉT hír

#135718 rbbj11 Előzmény: #135713

Mintha az rémlene, hogy már a pf-en is rajongtál ezekért a sorsjegy jellegű papírokért? :)