Regisztráció Elfelejtett jelszó

Genesis_Energy

Re: BÉT hír

#135717 Mercurius Előzmény: #135704

ORCO-t sem akkor veszel, hamár 10.000. Abban mi a biznisz? Aki szeret kockáztatni olcsón vesz, ha épp van rá lehetőség, és lát esélyt rá, hogy nyer.

Re: BÉT hír

#135713 Mercurius Előzmény: #135705

Persze, mindez odébb van, ezért is kár volt bepánikolni. Hogy mit hoz a jövő, arra meg lehet spekulálni, erről szól a történet, de biztosat talán senki sem tud....

Re: BÉT hír

#135710 Mercurius Előzmény: #135700

Nem mondod... észre sem vettem hogy lefelé megy az ára 2800-tól 250-ig... Kösz hogy szóltál! Egyéb észrevétel ami elkerülte a figyelmem?

Nullánál már nem mehet lejebb, onnan majd fel. Fő az optimizmus. Tudod az a szerencse, hogy nem kötelező Genesist venni senkinek. Aki szereti a sorsjegyet, és a kockázatos befektetést, az miért ne próbálkozzon?

Probléma az, ha valaki nem tudja felmérni a kockázatokat.

Re: BÉT hír

#135709 MrApricot Előzmény: #135693

hol írtam én olyat, hogy ki "értelmes" és ki nem?

ha idáig is tudtad, hogy egy ideje a Cogenco-ba való átvitel a cél és azt is, hogy minderre csak akkor kerülhet sor, ha a Cogenco-ba bekerül 50 millió dollár, és hogy a Genesis legalább 40%-ot kell kapjon a részvényekből, tehát nem cserélhetik be a leányokat értéktelen papírokra, akkor nyilván nem rád céloztam

de ha ez most derült ki számodra akkor nyugodtan magadra veheted amit írtam, de felőlem azt is magadra veheted amit le sem írtam:)

Re: BÉT hír

#135705 Mars2000 Előzmény: #135698

A cogenco-s részvénycsere, egyidejűleg a Genesis-papírok BÉT-ről való kivezetése, a Cogenco gyárépítése (ha lesz): mind-mind csupán JÖVŐRE esedékes. Ez az egy dolog biztos. Álmokkal, reményekkel, átváltási számokkal kár még kelni-feküdni, mert idén mindezekre már nem kerül sor. Ezeket hivatalosan is bejelentik a kgy-en, aztán hosszú időre megnyugszik minden...az árfolyam is - sztem valahol a mostaninál jóval mélyebb szinten.

Re: BÉT hír

#135704 rbbj11 Előzmény: #135698

Ha az orco is 10.000 lenne, meg ha nagymamám nem nagypapámmal lett volna, szóval.... :)

Re: BÉT hír

#135701 Mercurius Előzmény: #135677

Én pl. kifejezetten várom a végelszámolást, sokan pedig pont ugyanettől parázták össze magukat....

Re: BÉT hír

#135700 rbbj11 Előzmény: #135697

Ember....

Egyben egyetértek itt másokkal: ez mindig sorsjegy volt. Csak nem mindegy, hogy annak a sorsjegynek folyamatosan fel, vagy mint az utóbbi időben lefelé, nullához konvergálva tart az ára. Ennyi.

Re: BÉT hír

#135698 hAliG Előzmény: #135689

Ha elolvassuk azt amit a BÉT-en adtak közzé, abban az szerepel, hogy "a Cogeno részvényeit legalább 10 dolláros áron jegyezzék le"...

Természetesen, ha ez a mese (most annak hívom még) valóra válna és a Cogeno rv-k 10 dolláros jegyzési áron bevezetésre kerülnének (~1800 Ft) és elkezdődne a gyárépítés, az itteni rv-esek pedig kapnának Cogeno rv-t... hááát lenne akkor itt rally, nem is kicsi :)

De ez mind csak "HA", ugye ami már évek óta megy.

Re: BÉT hír

#135697 Mercurius Előzmény: #135678

Nyilván a Fund és Rényi, meg az STP ki akarja magt semmiztetni a Cogenco csere ügylettel... Erre gondolsz?

Re: BÉT hír

#135693 rbbj11 Előzmény: #135689

mert aki benne ül pl. 1700-ról, az az értelmes....

Gondolom rám is történt a célzás, köszönöm :)

Re: BÉT hír

#135692 banyaiz Előzmény: #135677

ez is igaz, lehet vmi tömegpszichózis volt.

vagy tényleg a végelszámolás szó kavart be, vagy mutyiztak vele, vagy passz. :D

Re: BÉT hír

#135689 MrApricot Előzmény: #135671

ahogy mondod.. azt hallják h "végelszámolás", de az agyukban már a "felszámolás" visszhangzik..

úgy mellesleg azt gyanítom, h a fórumokban hőbörgők nagy részének soha nem is volt papírja, némelyek még mindig a több mint két évvel ezelőtti B.E. "elemzés" tévedéseit emlegetik, lásd "nem is a Genesis kapta a támogatást hanem csak valami hasonló nevű cég amit Rényi csinált"..

borzalom, mennyire alulinformáltak egyesek, és ijesztő, hogy minél alulinformáltabb valaki, annál hangosabban és ostobábban szídja azt, amiről nem tud kb. semmit

elnézést, de ez már kikívánkozott belőlem

Re: BÉT hír

#135682 exmnbs1 Előzmény: #135677

Hát persze, a Fund eddig is sok mindent vállalt, pl garanciát az immár 3-adszor kitolt jegyzésre, tartozása kb 1.1 mrd HUF, miattuk veszett el a környei telek, stb

Re: BÉT hír

#135678 rbbj11 Előzmény: #135663

ez igy van. Nem lehet igaz, hogy mit nem elhet ezen érteni: COgenco nincs a tőzsdén?????!!!!!!!! Ezt felfogja már végre a sok makacs???!!!! Mivel se a tőzsdén nincs, sem kibocsátási árat, sem gyakorlazilag semmit nem lehet tudni róla, ha meg is valósulna a részvénycserés ügylet, semmit nem lehet róla tudni, a mostani befektető mit kap vissza pénzéből. Ez KOCKÁZAT, de k. nagy. Persze, hogy mindenki elszórja. Msárészt pedig volt itt már ezer mese, TÉNY, hogy ez a cég sosem termelt semmit. Sem pénzt, sem terméket, semmit. Ez csak szó szerint egy papír. Menjen inkább kártyázni, aki szerencsés papírokat keres....pl. Vegasba.

Re: BÉT hír

#135677 MrApricot Előzmény: #135663

ez tény, még semmi sem biztos

de ez ennél a cégnél mondhatni megszokott. mindig is egyértelmű volt, hogy pénzt próbálnak felhajtani a tervek mellé, ezért a "pénz nincs továbbra sem, de ha egyszer lesz akkor lesz majd gyár is, ha meg nem akkor bocs de így jártunk" helyzet volt idáig is a default

ami új info az egészben, az kizárólag az, hogy egy luxemburgi alap és egy lux.-i biztosító együtt vállalta az 50 millió összeszedését és Cogenco-ba fektetését - komolyan nem értem, miért pont ettől veszítette el a türelmét bárki is