Regisztráció Elfelejtett jelszó

Genesis_Energy

Re: BÉT hír

#135673 TrogerBroker Előzmény: #135671

jaja..:)

mindössze annyi változott hogy egy új "humet" született.. kellett már a spekszeknek is egy új játszótér..

Re: BÉT hír

#135671 hAliG Előzmény: #135663

Meg a "végelszámolás" szó, amire sokan szerintem azt hitték, hogy csőd :)

Vagy lesz gyár, vagy nem, de ez a részvény még itt lesz egy ideig a tőzsdén, fogják még "turbózni" szvsz.

Re: BÉT hír

#135663 banyaiz Előzmény: #135653

igazad van, de továbbra sem biztos, hogy lesz gyár, meg semmi. Ennyi erővel lehet az ára 1 ft, vagy 10.000 is, csak bizalom kérdése a dolog.

Az egészhez pénz kellene, hogy megvalósuljon, na ez az amit én nem tudok a dologban felfedezni, papír van bőven, ígéret is, egy jó ideje egy helyben áll a dolog.

Ezt a bejelentést kb úgy értelmezem, pénz nincs továbbra sem, de ha egyszer lesz akkor lesz majd gyár is, ha meg nem akkor bocs de így jártunk. Lehet ez tett be néhány büfinek, hogy elvesztették már a türelmüket.

Re: BÉT hír

#135657 hAliG Előzmény: #135653

Kétféleképpen lehetett értelmezni, sokan, adva a lebeszélők hangjára is, úgy értelmezték, hogy gebasz és csak arra az 1 szóra koncentráltak!

A másik, amit Te írsz.

Csak sokan már nem mernek elhinni semmit, én vettem azért egy próba pakkot, hátha meg 20szorozza :D

Szerk:

kanyarodik vissza, lesz ez még nap végén maxon, sorbanállással :) Akik elszórták (hívők), azok szvsz visszaveszik :)

Ma is kiráztak néhány próbálkozót 350 felettről :)

Re: BÉT hír

#135653 MrApricot Előzmény: #135607

továbbra is nagyon fura érzésem van: csak én olvastam el azt a nyomorult bejelentést?:)

azt írod, ha "sztoriba életet tudnak vinni".. jelentem, épp ez történt vasárnap

arról szól a bejelentés, hogy megtalálták azt, aki hajlandó összeszedni nekik az 50 milliót

és úgy mellesleg megjegyzik, hogy HA mindez a részvénycserés ügylet lejátszódott, a Genesisre már nem lesz szükségük mert kiürül, aki napelemgyárban akar részvényes lenni annak lesz Cogenco-ja, ezért a Genesist akár végelszámolni is lehet - de valamiért a többség a "végelszámolás" szót olvasta egyedül és bepánikolt

Re: BÉT hír

#135646 TrogerBroker Előzmény: #135645

vagy vissza -20 % ra :D Az lenne nagy...

van egy új Humetünk, ha már az meghalt.....

Ezen az ingadozáson még biztos Civin is elélvezett :D

Re: BÉT hír

#135645 hAliG Előzmény: #135608

Van egy olyan érzésem, hogy vissza fog ez nézni 500 környékére...

nem tudom miért, de szvsz nap végén 369-en sorban állás lesz...

Re: BÉT hír

#135617 Ragyas Előzmény: #135612

Májustól szeptember végéig ment a folyamatos lecsorgás, szinte észrevétlenül adták, gondolom nem véletlenül.

Re: BÉT hír

#135612 banyaiz Előzmény: #135609

csak tőzsdepszichóra szerettem volna játszani, mélyebb folyamatokat nem látom át a cégben, ha vannak ilyenek. :D

Re: BÉT hír

#135609 Ragyas Előzmény: #135607

40 millió forintból megnyugtatták a befektetőket. Ennyi, nem volt drága:) Tűzoltásnak jó volt.

Re: BÉT hír

#135608 BudFox Előzmény: #135591

nagy lehet a gáz ha már ilyenekről is egyszerre tájékoztatást adnak ki...bezzeg a fontosabb híreket meg elsumákolják....

Re: BÉT hír

#135607 banyaiz Előzmény: #135596

hát 2 limites esés után, bíztam egy kicsit megrángatják felfelé, de ezt nem gondoltam volna.:)

sztoriba tudnak életet vinni még akármi is lehet ebből.

Re: BÉT hír

#135596 akpo7 Előzmény: #135573

Most latom, mik nem tortennek. :) Lemaradtam a mai csucssztorirol.

Tipp: Kiakasztjak +20%-on aztan lesz belole -20 nap vegere. :)))