Regisztráció Elfelejtett jelszó

Genesis_Energy

Re: nincs cím

#134825 hAliG Előzmény: #134790

Látom számolgattál :D

Egyszerűbb lenne sávszélesítést kérni 50%-ra és akkor mehet, ami kifér a csövön :D

Re: nincs cím

#134819 Mercurius Előzmény: #134817

A TA-sok már számolgatnak... semmi sem esik a végtelenségig, és 50.000 db nem olyan sok a nagytulajoknak olcsón. Valahol fog fordulni, ez biztos. Forgalom van benne. Csőd nincs, kivezetés nincs, így spekulálni is lehet vele bátran. Kiváncsian várom a következő napokat.

Re: Végelszámolás?

#134815 Mercurius Előzmény: #134634

Krumi, . Szó nincs kivezetésről, jelen fázisban meg főleg nem... A Pannunion-t sem vezetik ki, azért mert a Pannergy-é, sőt épp forditva történt.

Gondolod Rényi és a Fund az egészet azért csinálja, hogy egy beragadt Nasdaq-os szar maradjon a nyakukon életük végéig?

Re: nincs cím

#134802 Mercurius Előzmény: #134743

Komolyabb mértékű benfentes (bejelentett) vételekkel meg lehetne állítani ezt az esést, és megfordítani az irányt. Az hogy a bejelentés nem negatív, hanem pozitiv a vezetés szerint, azt tettekkel is bizoníytani kellene.

Re: nincs cím

#134734 akpo7 Előzmény: #134728

Nekem meg inkabb ugy tunik, h. adnak. Ilyenkor egyebkent miert nem szelesitenek savot???

Re: nincs cím

#134721 matgab Előzmény: #134715

Ki az aki még ilyenkor is vesz Genesis-t?

A lufi kipukkadt és szélsebesen szökik ki a levegő...

Sokkal nagyobb eséllyel lehet duplázni a kaszinóban...

Re: nincs cím

#134712 hAliG Előzmény: #134710

Ha Elliott, akkor szerintem a 3. pont az 2009.01.26-a körül volt és most az 5. jön (?)

Szigorúan a TA-nál maradva :)

Re: nincs cím

#134710 Hibaz Előzmény: #134687

Tegnap én is erre a fej-vállra gondoltam,amikor azt írtam,hogy a 300 alatti sziget lenne a 2-ik jel a csőd irányába.......

1235-nél NINCS RÉS esésben,be lett töltve,ott nincs semmiféle sziget...

.szemilis már kicsit.....

Re: nincs cím

#134700 hAliG Előzmény: #134694

Egon annak hívja :)))

A holnapi napra kíváncsi vagyok... lesz-e -20 megint vagy megáll. Aztán jöhet az 1 évig (?) tartó oldalazás.

Viszont, mi van, ha pattan valameddig, ha beteljesíti a lehetséges Elliott-ot? :)

Szerk: mondjuk nézegetem ezt az 1200-as Elliott-ot, a 3-as pont az egyik változatban nekem 44 Ft-ra jön ki :D

Vagy pedig, most már az 5-ös pont jön inkább!

Láttátok Egon elemzését?…

#134687 Robag

Láttátok Egon elemzését? Nem szerény a csóka. A hír után nagy nehezen talált egy három éves fej-váll-nak csúfolt valamit. :) Így tisztán TA alapon be is lőtte a célárat... :)))