Regisztráció Elfelejtett jelszó

Genesis_Energy

Re: szeptemberi közgyűlés

#134339 banyaiz Előzmény: #134333

igazad van, nem merültem el a témában. Megmondom őszintén nekem azok a cégek ahol ígéret van bőven, de közben konkrétum semmi, és R meg hasonlók vezetik az messziről kerülendő kategória, de legyen szerencséd azt kívánom.

Re: szeptemberi közgyűlés

#134334 Kissherceg Előzmény: #134333

a hit nagy erő, csak pénzed legyen :) megnézed cogencot, előbb veszek kartonpackot buddal :)

Re: szeptemberi közgyűlés

#134333 MrApricot Előzmény: #134325

hát most ezzel nem mondtál semmit, ne haragudj:)

lehet hogy "általában nem szokott jó hír lenni", nekem a konkrét esetet tekintve speciel mind1 hogy Genesis-em van vagy Cogenco-m, ha lesz gyár

amúgy ez a konstrukció (a részvénycsere) már jó ideje ismert, azt is tudni lehetett hogy utána a Genesis kiürül mint cég

a mai bejelentés pedig alapvetően arról szól, hogy találtak valakit aki hajlandó finanszírozni végre, szóval még mindig nem értem, mitől rossz a hír

azt látom hogy sokan ráparáztak.. de őszintén nem értem h miért

Re: szeptemberi közgyűlés

#134325 banyaiz Előzmény: #134308

ha jól értettem az történik, hogy Genesist végelszámolják, és a részvényesek egy másik cég papírjaiból kapnak. Ez általában nem szokott jó hír lenni, PSZÁF meg azért mert nem ártana egy kicsit közelebbről megszaglászni milyen bennfentes mutyik merültek fel, esetleg, miközben ezeket a nagy terveket felvázolták, csak úgy biztos ami biztos alapon.

Re: szeptemberi közgyűlés

#134324 Atesz11 Előzmény: #134312

Ha annyira kíváncsi vagy ki vagyok ott a profilom az iwiwes stock klubban!

Tudtommal csak egy accountom van!

Ki a rák az a Gensolar?

Felbasszák az agyam itt!

Re: szeptemberi közgyűlés

#134312 Atesz11 Előzmény: #134302

A nyakamat rá,hogy még fognak ügyeskedni az árfolyammal!Jó manipulátorok vannak itt is!

Az Orco pl 3szorozódott!Bár ott termelés is van!Fene se mert bele venni abba se!

Bár az ilyesmi hazárdjáték

Re: szeptemberi közgyűlés

#134308 MrApricot Előzmény: #134261

azért valaki árulja már el nekem, a mai bejelentés miért is olyan rossz hír? és miért van szükség PSZÁF-vizsgálatra?

Re: szeptemberi közgyűlés

#134297 akpo7 Előzmény: #134295

Csak annyi volt a kerdes, h. mikor jon 1 negativ hir hozza. Most nezem, mar par hete letorte az 550et, sztem ott volt a torespont TA szerint.

Re: szeptemberi közgyűlés

#134295 Kissherceg Előzmény: #134292

meglehet simán sajnos, aki csak ma este értesül majd, vagy holnap... stbstb...

Egyébként múlthéten írt limes 0-t nem hittem volna, hogy ennyire gyorsan összejön...

Re: szeptemberi közgyűlés

#134292 Hibaz Előzmény: #134285

500-800 sáv elesett.....

300-nál lesz érdekes,csinál-e szigetet ???

Ez lenne a 2-ik jel a tényleges csőd felé.....

Re: szeptemberi közgyűlés

#134269 BudFox Előzmény: #134260

egy fórumos az ?

szegény......el kell osztani a pénzt több helyre...ilyenekbe csak keveset kell rakni..

Re: szeptemberi közgyűlés

#134263 akpo7 Előzmény: #134255

Ha olvassa, ha nem, sajnalom, mert profin rendeztek meg. Most mar kotel idegek kellenek hozza, h. kiulje, kap e vmit vissza.

En is hittem benne sokaig. Csak behuztam egy stoppot es megeskudtem ra, ha kirepul, tobbet soha nem lesz ilyenem, amig nem lesz termeles egy gyarban. Nyertem vele sokat es az osszeset visszaadtam, legjobb leckeim egyike volt.