Regisztráció Elfelejtett jelszó

Genesis_Energy

Re: szeptemberi közgyűlés

#134261 banyaiz Előzmény: #134255

hajaj ez kemény, válság nélkül is nehéz ügy volt ez a projekt, ilyen bizniszben ahol ennyire gyorsan fejlődik a technológia.

Azért ez a kommunikáció ahogy Rényi eladja, hogy ez nem is rossz a részvényeseknek mennyire durva. PSZÁF vizsgálat remélem meglesz.

Re: szeptemberi közgyűlés

#134260 Kissherceg Előzmény: #134257

:D majdnem :)) Gondolom azok veszik, akik nem értik az okát az esésnek... RÉgen 100alatt volt sokat, elgondolkoztató....

Re: szeptemberi közgyűlés

#134255 Kissherceg Előzmény: #134254

fórumos ismerős, szóval olvassa a topikot. Ti is ismeritek, vigyázzatok mit írtok :)) Priviben meg ne kérdezzétek meg hogy ki az, mert titok:)

Re: szeptemberi közgyűlés

#134254 kelvin Előzmény: #134250

szomorú, de felelőtlen volt azért.

Légvárat vett.

Mert a Humi vagy pl a Phily "csinál" valamit, vagy van mit eladni, de a Genesisnek csak terve volt.

Se pénze se telke.

Re: szeptemberi közgyűlés

#134253 akpo7 Előzmény: #134250

Pffff, az nagyon szornyu. Nem irigylem. Nagyon dragan tanulja meg, mit nem szabad a MAGYAR tozsden csinalni. :(

Re: szeptemberi közgyűlés

#134248 kelvin Előzmény: #134233

Én is de szerintem azon kevesek közé tartozunk akik kerestek vele valamicskét (tisztességesen) nem bennfentesként.

Sajnálom a kistulajokat, de ha egy olyan cégbe öli minden vagyonát valaki ami csak papíron létezik, akkor azt tudom mondani hogy BUTA.

Re: szeptemberi közgyűlés

#134233 akpo7 Előzmény: #134146

A Phyl 2009 elso feleben nyereseges volt, nem? Mindegy ez nem az a topik.

Ez a tortenet viszont nagyon randa veget er. En 2,000 korul szalltam ki az utolso Genesis pakkombol, azota most neztem ra kb. 3szor.

Re: nincs cím

#134214 exmnbs1 Előzmény: #134190

matgab utólag fizetős a támogatás így egyelőre senki

De a Pszáf vizsgálat abból fog menni

Re: nincs cím

#134190 matgab Előzmény: #134177

már csak az a kérdés, hogy akkor a magyar adófizetők pénzéből most végülis ki kapott X milliót?

Re: nincs cím

#134177 exmnbs1 Előzmény: #134170

csakis(((((

Pszáf remélem a pénteki jólértesült öntőben nem őt találja meg majd

Re: nincs cím

#134172 Bismarck Előzmény: #134170

Azért Rényi is eléggé ki van bélelve Geni részvényekkel. És ha annak ellenére tartja h most dobták ki :-D Hát nem tudom....

Re: nincs cím

#134163 exmnbs1 Előzmény: #134158

semmi nem jön be, de RG-nek még van pofája magyarázkodni a Gazdasági Rádióban

Ott a baj, hogy a rv-esek nem annyira hülyék,mint szeretnék

A Cogencos szerződés felejtős, az a németről és a letétjéről szólt, ami ugyebár ugrott

És akkor ezek szerint a …

#134158 Bismarck

És akkor ezek szerint a tőke emelés már nem is kell? Mert ugye azért kellett , hogy elkerüljék a csődöt és legyen miből gazdálkodni. Akkor nem jön 3 Eurón be píz?

Ex véleményét már ismerem, más véleményére vagyok kíváncsi