Őfelsége megismétli: AZ EMBERI ÉLET VÉDELME, A SZERETET INTELLIGENS EMBERI MAGATARTÁS!
Őfelsége megismétli: AZ EMBERI ÉLET VÉDELME, A SZERETET INTELLIGENS EMBERI MAGATARTÁS!
Nofene ...
Mégegy pont, amiben egyetértünk ...
;)
Mikorra lesz meg a nemzet teljes támogatása?
Mikor lesz meg az én támogatásom?
"- Madamm! Még mindíg kedveli a férfiakat? - kérdezte a koronázási szertartás után egy idős udvarhölgytől Napoleon.
- Igen felség de csak ha jólneveltek ..."
Napoleon ezt nem torolta meg.
;)
Ugyan azon a helyszínen, egy marsallját kérdezve, ezt a választ kapta:
"- Nagy kár, hogy nem lehettek jelen azok a tízezrek a szertartáson, akik azárt haltak meg, hogy többé ilyenek ne legyenek."
Kérte, kérte... De nem kapta meg. Még itt a fórumon sem...
A demokrácia alatt értsünk népakaratot! Őfelsége a teljes Nemzet támogatását kérte, azt hogy a népakarat Őfelségét támogassa az ország előrelépése érdekében!
Képtelenség engem meggyőzni!
Akárhogy szeretsz, nem akarom.
Őfelsége azt már előrelépésnek tekinti! Őfelsége elmondta össze kell fogni a Nemzet érdekében! Együtt mozdulni, együtt cselekedni!
Meg kell győzni? Más út nincs? Nem is emigrálhatnak?
"A fensegest a nevetsegestol csak egy hajszal valasztja el."
(Napoleon)
Az enyém a tyúkól hóhéra ...
:)))
Őfelsége elmondta, hogy az emberi élet védelme intelligens, ehhez tartja magát!
Azokat meg kell győzni, hogy a Király értük cselekszik! A Király jót akar a népnek! Őfelsége óhaja a Nemzet felemelkedése! Elegendő összehasonlítani Magyarországot az Angol Királysággal!
Tartom magam olyan jólneveltnek és elég műveltnek, hogy kedves szavakkal és kifogástalan modorral küldjelek melegebb éghajlatra. Hidd el.
Ennyit a magam fényezéséről.
Első és utólsó alkalommal hangzott ez el tőlem.
De, remélem megérted, nincs az embernek mindíg kedve a másik kedvére tenni ...
;)