Regisztráció Elfelejtett jelszó

Genesis_Energy

Re: szeptemberi közgyűlés

#126609 Gudakes Előzmény: #126584

Miaz, elmaradtak a rosszmájú megjegyzések, mint, hogy "már benzinre sem telik?", és egyebek?

:D

Gábor jó fej, remélem a Critical Mass-os bulin is ott lesz! :D

Re: szeptemberi közgyűlés

#124339 Mercurius Előzmény: #124171

Ajjaj... ez hosszú lesz. Mindenki hozzon kávét, hidegélelmet...

A honlapjukon még fent sincsenek az új IT tagok, erre lehet megint lemond mindenki, aztán van aki marad, van aki megy? A zene elindul, és eggyel kevesebb szék van...

Re: szeptemberi közgyűlés

#124179 Zotya32 Előzmény: #124171

nekem nem volt, nincs és nem is lesz; nem ismerem a történetet; de nem hangzik túl jól a legújabb témalista. úgy látszik, itt havonta tartanak egy rendkívüli közgyűlést; mozgalmas egy cég, az biztos.

Re: szeptemberi közgyűlés

#124171 exmnbs1 Előzmény: #124162

Hűha, lehet hogy már sok űlésre nem is megy?

1. IT tagok visszahívása

2. Új tagok megválasztása

A Fund szept 30-ig ha nem fizeti ki a hitelt, akkor mivel fedezet az összes szavazati jog, mivel fognak szavazni???

Re: szeptemberi közgyűlés

#123276 Mercurius Előzmény: #123271

Azért rövidítettek, és tompítottak is a kérdéseimen, de mindegy, a válasz volt a lényeg. :-)

Pl. nem azt kérdeztem, hogy mi volt az a technikai probléma, hanem azt, hogy milyen technikai probléma tart előreláthatólag 1 hónapig...

Re: szeptemberi közgyűlés

#123213 MrApricot Előzmény: #123201

miért jött volna a német Genesis kgy-re?

majd Cogenco-ra megy ha akar, elvégre azzal van dolga

Re: szeptemberi közgyűlés

#123201 exmnbs1 Előzmény: #123198

te veszed a fáradtságot hogy kgy-re menj, a német nem 50m USD-os üzlet előtt.

Fizetett, nem fizetett, letétbe rakta, végül is olyan mindegy mit kamuznak, a 1.7m EUR sem jött össze. Felesleges 50-100m-ról álmodozni.....

Ha adósság rendezve minek a tőkeemelés?

Re: szeptemberi közgyűlés

#123198 Mercurius Előzmény: #123196

kössz hogy szóltál... gyanús is volt, hogy ez a Damian Greco hasonlít Rényire, valszeg az unokaöccse vidékről...

Re: szeptemberi közgyűlés

#123197 Mercurius Előzmény: #123194

tudom, meg a kenőpénz a spanyoloknak... emlékszem. Boccs, de ezekkel én nem foglalkozok. Beszéld meg Gazdagodóval...

Re: szeptemberi közgyűlés

#123195 Mercurius Előzmény: #123191

Mit mondjak erre? Ha kamuzni akarnának, nagyobb összeget kamuznának, nem, hogy ne lehessen belekötni? Az nem kerül semmibe. Nyilván jobban látják, hogy mennyi most az annyi így a válság közepén. Amúgy az AMAT gyártósor részben utólagos finanszírozású. Aztán ott van az EXIM Bankos dolog, némi banki hitel is összejöhet. De egyelőre egy vasuk sincs konkrétan. Ha meglesz az 50.mó USD a mellé már könnyebben jöhet a többi, ha meg nem lesz meg, akkor vége a dalnak. Szóval én örülnék ha az a "csak" 50 millió már zsebben lenne...

Nyilván a magyar gyárra nem futná ebből, csak a telekre, de erre semmilyen garanciát nem adtak... tárgyalnak a finanszírozásáról. Ez hangzott el, ami elég ködös. A befektető igényt tart mindhárom leányra, nyilván van valami célja velük, de minden részlet még nincs tisztázva úgy tűnik.