Regisztráció Elfelejtett jelszó

Genesis_Energy

Re: Valami lesz

#110281 exmnbs1 Előzmény: #110260

Hát persze, hogy nem tetszik neked, hogy Cogencos terített, se pénz, sem hitel lehívás

Re: Valami lesz

#110278 Bismarck Előzmény: #110260

Hát én még sajnos a "régi motorosok" közé tartozom. Nagyjából Mercurius kollégával kezdhettem, közben kis adás-vétellel, lényeg a lényeg, már nem csoda ha zavar minket ez a huza-vona. Szóval azért kedves Rényi Úr, ha olvas minket, akkor....... Hát mindent bele :-)

Re: Valami lesz

#110260 Gensolar Előzmény: #110242

Jó hogy írsz, most véletlenül visszaolvastam vagy 3 hetet, hát valami elképesztő badarságözön volt a Pf-en is meg itt is. Tisztelet a kivételnek. :)

Én egyáltalán nem aggódom, mert nem vagyok ilyen típus.

Re: Valami lesz

#110242 Moiser Előzmény: #107850

Csak jelentkezem,hogy elek meg, (no meg, hogy ne Ex-e legyen az utso szo, Egon ide, vagy oda) ;)

Elegge bosszanto ez a huzodas, kicsit ismeros lemeznek tunik.

Hala a jo egnek, nincs idom behatoan aggodni rajta... ellentetben azokkal akik nem is rendelkeznek reszvennyel, mar jo ideje :P

;)

Re: Valami lesz

#107271 exmnbs1 Előzmény: #106120

Hát Deep jött pár rossz hír a Cogencotól...

Röviden, júl 24-én megegyeztek, és itt csak aug 11-én jelentették be.

Kiderült, hogy hazudtak, nem tudtak 4.5m EUR hitelt lehívni, annak számos feltétele van. Spanyolországban nincs meg minden engedély.

És a tranzakció jövő május 31-ig jöhet létre. Jövő kgy-t is meg akarják úszni úgy látszik.

A magyar lányt pedig a szerződésben úgy minősítettk, mint bejegyzett cég, ára 55m HUF. A telekelőlegről szó sincs. Ez a cég elvesztette tőkéjét, viszont van egy 2mrd HUF-os elnyert állami támogatása....

A Cogenco márcsak 200K USD-os cég. A Fund az itteni öntések után aug 5-én perkálta a jún 30-án esedékes 25K USD részletét....

A tőkevesztett Cogenco eredménye ezúttal -70K.......

Re: Valami lesz

#106120 -Deep- Előzmény: #106117

Genesis Energy

Budapest 1,44%

Newex Frankfurt 9,55%

Berlin 9,14%

Stuttgart 18,38%

Re: Valami lesz

#106117 -Deep- Előzmény: #104725

Sziasztok Jó reggelt !

Mi volt tegnap nálunk, europában mi ugrottunk a legkisebbet (mondjuk azt viszonylag nagy forgalommal). várható valami még erre a hírre vagy ennyi volt ?