:)
ELADÓ ADATAI
Megtekinthetı:
Volkswagen Golf I.
Foschtalitschka
Edition
Telefonszám: (+36) 30/7105529
Beszélt nyelvek: Magyar, Deutsch
(A), English (GB)
Hirdetéskód: 4597234
:)
ELADÓ ADATAI
Megtekinthetı:
Volkswagen Golf I.
Foschtalitschka
Edition
Telefonszám: (+36) 30/7105529
Beszélt nyelvek: Magyar, Deutsch
(A), English (GB)
Hirdetéskód: 4597234
:) Nagyon jó, egyenesen megkívántam, hol kapható ez a táltos? :))
Ez egy autóhirdetés. Ma kaptam.
Eladom a G1-emet, ha valaki építeni akar, vagy csak
utál télen a buszmegállóban állni. 80' as kislámpás 3
ajtós. A kaszni jó állapotú, minimális lakatolnivaló van
rajta, nem volt törve! A színe mattpiros: ) 1.3-as II.
Polo motoros központi befecsis 5 gangos sárkány
5L-es zabálógép: ) Vizsgáztatni és
forgalombahelyezni kell. Kivonták, mert b. sztam
átíratni. A kábelezését nem árt átnézni. Általában
mőködik, de azért a paksi atomerımő vezérlését
nem bíznám rá arra a gólyafészekre ami a mőszerfal
alatt van: ) Egyébként jó alap, a belseje is kulturált.
Akit érdekel, 160 pisztolyorrú Mátyásért viheti: ) Ez
mondjuk lehet kevesebb is. pl. 8db Deák: )Esetleg
robogót beszámítok, de csak olyat, ami akkor is
beindul, ha már otthagytad nálam, különben
utánadtolom: ) És hogy fınök, mennyi a vége? -Hát
mentem már vele 160-at is: ))) De ment volna még
többet is, csak elszakadt a vontatókötél: )Arra meg,
hogy miért adom el, azt tudom mondani, hogy van
egy BMW-m és inkább beletankolok duplaennyit, mert
ebben félek: ) Nem azért adom el mert szar, hanem
azért, mert Volkswagen, én meg nem vagyok
mazohista. Utaztam eleget a 47-es fapados
villamoson: ) De aki erre izgul, annak nem állok az
útjába: ) Ha több f. szságot akarsz még hallani az
autóval kapcsolatban, hívj fel és garantáltan
megkapod: ))) Ui: akinek nincs humorérzéke, kérem
ne hívjon fel, ne küldjön felháborodott mailt, hogy
hogy van képem ezért a fostalicskáért elkérni ennyit!
NEM KELL MEGVENNI! Miért, talán mások nem kérnek
el még többet bontószökevényekért?
Büdösbunkóparasztoknak úgysem adom oda, mégha
egy 0-t hozzárak sem, mert nem létszükség
eladnom. Akit meg tényleg érdekel, tesz egy
ajánlatot, oszt vagy elfogadom, vagy nem. GYIK:
elızetesen a felesleges telefonálások elkerülése
végett még pár gyakori kérdésre válaszolnék:
-VOLT-E TÖRVE: -természetesen nem, hogy gondolsz
ilyet egy 30 éves autónál? Még szervízbe is tréleren
hordták Wolfsburgba és a legyek is elkerülték (a színe
miatt), sıt még a gólya is melléfosott: ) HÁNY KM
VAN AZ AUTÓBAN? -A Km óra állása szerint, de igény
esetén oda tekered, ahova akarod! -NEMDOHÁNYZÓ?
-Háá hogya****ne, ez az egyetlen nemdohányzó
autó az országban, há még a hamutálat is kimostam:
) -NİI TULAJ? -persze, nekem is p. nám van, sıt az
VOLKSWAGEN GOLF I GTI Foschtalitschka Edition
Eladó használt VOLKSWAGEN GOLF I GTI Foschtalitschka Edition http://www.hasznaltauto.hu/auto/volkswagen/golf_i/volkswagen_golf_i_...
1elızı EGYETLEN nıi tulajdonosa is rendszeresen saját
kezőleg cserélte az olajat 5000km-enként, nehogy a
szervízben elsumákolják és rosszabb minıségő olajat
rakjanak bele, mint a gyárilag elıírt ásványi eredető
MTZ-kbe használatos Botond: )Sıt, hidegen sem
nyomta neki üveghangon soha a rendkívüli mőszaki
érzékkel megáldott hölgytulaj, mert azt még egy nı
is tudja, hogy ezt nem szabad, mint ahogyy a
parkolóban sem odab. szni az ajtót a másik kocsinak:
) Az egyetlen egy szépséghibája, hogy a gázpedál
alatt van egy lyuk a szınyegen. GARÁZSBAN
TARTOTT? -hát nem gondolod, hogy kinthagytam a
garázsban? Velem aludt az ágyban, amíg az Asszony
vigyázott a garázsra, nehogy túlságosan lehüljön,
különben nem indult volna a fos BMW-m: )MILYEN
KIVITEL? - ez a limitált szériában gyártott, eredetileg a
román piacra tervezett Foschtalitschka Edition, de a
románoknak nem kellett. Azt mondták, nem tudják
befogni elé a lovat, mert túl alacsony és mindig a
motorháztetıre szarik. -Remélem ennyi kérdéssel
már sikerült meggyıznöm a tisztelt vevıket, hogy ez
a nemzeti mőkincs az évszázad vétele: ) Ez a
hirdetés azért lett ilyen, hogy a sok rossz
kupecszöveg között legyen egy színfolt és jókedvvel
nézegetsd tovább a hirdetéseket! Szép napot! : ) Ui:
Ja, közkívánatra meghirdettem a család másik
fostalicskáját, a VW T3 Újságosbódét: )
;)
Ahogy az öreg Kohn is javasolta:
Fiam inkább legyél egy jó business-ben félig, mint egy rosszban egészen!
A szép elhagy(na) a csúnya meg marad ...
;)
(az asszony remélem nem olvassa holnap ...)
:)
Csak szép nőt szabad feleségül venni! A csúnya a nyakadon marad.
:)))
Párat ismertem de ez így, nagyon jó volt!
Sosem vettem még drága dolgot nőnek. Minek, úgyis mind csak azt akarja.. :-)
A pénz beszél. Azt mondja, viszlát.
Ne köpködj a sivatagban! Még szükséged lehet rá.
Van egy túlélő késem. Túlélte az apámat, a nagyapámat...
Messziről jött ember sokára ér ide.
Halló! Itt a parapszichológiai nyomozóiroda. Tudjuk, hogy ön kicsoda és
mit akar, ezért a sípszó után tegye le a kagylót.
Bombaszakértő vagyok. Ha futni lát, próbáljon velem lépést tartani.
A férjem halála óta nem tartok állatokat.
Tegnap este Lajoséknál voltunk. Egy ideig nyomott volt a hangulat, de
aztán jött egy távirat, hogy meghalt az anyósa.
Soha többet nem veszek feleségül kézilabdás nőt. Bármit vág hozzám, eltalál.
Aki utoljára nevet, annak lassú a felfogása.
Ha azok vagyunk, amit megeszünk, akkor én olcsó vagyok, gyors, könnyű és
ízetlen.
Nem örülök, hogy sikerült a kezelésem. Tavaly még én voltam Napóleon,
most meg csak Tóth Pista.
Nem értettem mit mondott a doktor, elmehetek, vagy elmebeteg?
Mi nem haldoklunk. Mi így élünk.
Kicsi a bors, főleg az őrölt.
Drága szüleim, küldjetek 10.000 Ft-ot, hogy megnyugodjak, nincsenek
anyagi gondjaitok.
A barátnőmnek és nekem azonos az ízlésünk. Ő engem szeret, én pedig magamat.
Evés közben jön meg a szomszéd.
Szép és fiatal nőt kell elvenni, mert az legalább hamar otthagy.
Apám kínai volt, anyám japán, én meg alig látok.
Mindenhová elviszem a feleségemet, de mindig hazatalál.
Csakis azért kezdtem el kocogni, hogy újra lihegést halljak.
Az idegbaj öröklődő betegség. Én is a gyerekeimtől kaptam.
Mi annyira elmaradottak vagyunk, hogy nálunk a szivárvány is fekete-fehér.
Miért mindig a horkolók alszanak el előbb?
Ha ez kávé, akkor hozzon nekem teát, ha tea, akkor kávét kérek.
Ha nem a megbeszélt helyre mész, mindegy, hogy mennyit késel.
Sose vegyél semmit, aminek nyele van. Azzal dolgozni kell.
Ha a pornó segít a szexuális problémákon, miért nem csillapítja a
szakácskönyv az éhséget?
A nép telhetetlen, követeli, amit megígértek neki.
Nagyanyám nagyon kemény asszony volt. Három férjet temetett el, pedig
kettő közülük csak szundikált.
Öngyilkossági ügyekben csak olyanoktól fogadok el tanácsot, akiknek már
sikerült.
Még hogy az úszástól jó alakod lesz! Nézd meg a bálnákat!
Az alvástól megéhezem. Az evéstől elálmosodom. Az élet szép.
Öld meg mind! Isten majd szétválogatja.
A villamos szabja rád a rövidnadrágot.
Hm, nehéz az élet... vasalni a nadrágba.
A nő olyan, mint az olimpiai érem. Harcolnod kell érte, aztán egy életen
át lóg a nyakadon.
Egészen kis koromban születtem.
Bölcsességeket rendkívül egyszerű kitalálni. Az ember egyszerűen leírja
az ellenkezőjét annak, amit tesz.
Üres fejjel meg lehet élni, de üres gyomorral nem.
Engem nem lehet elképzelni, engem ki kell próbálni!
A dohányzás megrövidíti a cigarettádat.
Arra ébredtem, hogy a takarítónő az őrület határát súrolja.
Az élet akkor kezdődik, amikor a gyerekek elköltöznek, és a kutya is
megdöglik végre.
Az idő pénz! - gondolta a pincér és hozzáadta a számlához a dátumot.
Persze! Vennék én is egy nőnek.
No de egy pasinak ...
:)))
(megint magas labdát adtál!)
;)
Vegyek neki ékszereket, mi? A kis tököm nem kéne..?! :-)
Mire a nő:
Most már közös a problémánk ...
:)
Az eleje egy nővel menne is, pláne ha tetszik ...
De a második részét semmiképpen nem vállalnám be egy férfival.
;)
Egy nő elmegy a pszichiáterhez. A doktor szó nélkül leteperi, letépi a ruhát róla és jól megdugja. Miután a doki kész, így szól: - Ez volt az én problémám. És mi az öné?
Hogyan bánj egy nővel:
> Kínáld borral. Vidd vacsorázni. Tartsd a kezeid között. Bókolj
> neki.
> Hallgasd meg. Mosolyogj rá. Nevess és sírj vele együtt. Romantikázz
> vele. Bátorítsd. Higgy benne. Bújj össze vele. Vásárolj vele,
> vegyél
> neki ékszereket. Vegyél neki virágot, fog meg a kezét. Írj neki
> szerelmes leveleket. Menj el a világ végére érte és vissza.
>
> Hogyan bánj egy férfival:
> Legyél meztelen. Hozz neki rántott húst és sört. Ne állj a TV elé.
>