Regisztráció Elfelejtett jelszó

Humor

Re: nincs cím

#471809 taresz Előzmény: #471808

:)

ELADÓ ADATAI

Megtekinthetı:

Volkswagen Golf I.

Foschtalitschka

Edition

Telefonszám: (+36) 30/7105529

Beszélt nyelvek: Magyar, Deutsch

(A), English (GB)

Hirdetéskód: 4597234

Ez egy autóhirdetés. Ma …

#471803 taresz

Ez egy autóhirdetés. Ma kaptam.

Eladom a G1-emet, ha valaki építeni akar, vagy csak

utál télen a buszmegállóban állni. 80' as kislámpás 3

ajtós. A kaszni jó állapotú, minimális lakatolnivaló van

rajta, nem volt törve! A színe mattpiros: ) 1.3-as II.

Polo motoros központi befecsis 5 gangos sárkány

5L-es zabálógép: ) Vizsgáztatni és

forgalombahelyezni kell. Kivonták, mert b. sztam

átíratni. A kábelezését nem árt átnézni. Általában

mőködik, de azért a paksi atomerımő vezérlését

nem bíznám rá arra a gólyafészekre ami a mőszerfal

alatt van: ) Egyébként jó alap, a belseje is kulturált.

Akit érdekel, 160 pisztolyorrú Mátyásért viheti: ) Ez

mondjuk lehet kevesebb is. pl. 8db Deák: )Esetleg

robogót beszámítok, de csak olyat, ami akkor is

beindul, ha már otthagytad nálam, különben

utánadtolom: ) És hogy fınök, mennyi a vége? -Hát

mentem már vele 160-at is: ))) De ment volna még

többet is, csak elszakadt a vontatókötél: )Arra meg,

hogy miért adom el, azt tudom mondani, hogy van

egy BMW-m és inkább beletankolok duplaennyit, mert

ebben félek: ) Nem azért adom el mert szar, hanem

azért, mert Volkswagen, én meg nem vagyok

mazohista. Utaztam eleget a 47-es fapados

villamoson: ) De aki erre izgul, annak nem állok az

útjába: ) Ha több f. szságot akarsz még hallani az

autóval kapcsolatban, hívj fel és garantáltan

megkapod: ))) Ui: akinek nincs humorérzéke, kérem

ne hívjon fel, ne küldjön felháborodott mailt, hogy

hogy van képem ezért a fostalicskáért elkérni ennyit!

NEM KELL MEGVENNI! Miért, talán mások nem kérnek

el még többet bontószökevényekért?

Büdösbunkóparasztoknak úgysem adom oda, mégha

egy 0-t hozzárak sem, mert nem létszükség

eladnom. Akit meg tényleg érdekel, tesz egy

ajánlatot, oszt vagy elfogadom, vagy nem. GYIK:

elızetesen a felesleges telefonálások elkerülése

végett még pár gyakori kérdésre válaszolnék:

-VOLT-E TÖRVE: -természetesen nem, hogy gondolsz

ilyet egy 30 éves autónál? Még szervízbe is tréleren

hordták Wolfsburgba és a legyek is elkerülték (a színe

miatt), sıt még a gólya is melléfosott: ) HÁNY KM

VAN AZ AUTÓBAN? -A Km óra állása szerint, de igény

esetén oda tekered, ahova akarod! -NEMDOHÁNYZÓ?

-Háá hogya****ne, ez az egyetlen nemdohányzó

autó az országban, há még a hamutálat is kimostam:

) -NİI TULAJ? -persze, nekem is p. nám van, sıt az

VOLKSWAGEN GOLF I GTI Foschtalitschka Edition

Eladó használt VOLKSWAGEN GOLF I GTI Foschtalitschka Edition http://www.hasznaltauto.hu/auto/volkswagen/golf_i/volkswagen_golf_i_...

1elızı EGYETLEN nıi tulajdonosa is rendszeresen saját

kezőleg cserélte az olajat 5000km-enként, nehogy a

szervízben elsumákolják és rosszabb minıségő olajat

rakjanak bele, mint a gyárilag elıírt ásványi eredető

MTZ-kbe használatos Botond: )Sıt, hidegen sem

nyomta neki üveghangon soha a rendkívüli mőszaki

érzékkel megáldott hölgytulaj, mert azt még egy nı

is tudja, hogy ezt nem szabad, mint ahogyy a

parkolóban sem odab. szni az ajtót a másik kocsinak:

) Az egyetlen egy szépséghibája, hogy a gázpedál

alatt van egy lyuk a szınyegen. GARÁZSBAN

TARTOTT? -hát nem gondolod, hogy kinthagytam a

garázsban? Velem aludt az ágyban, amíg az Asszony

vigyázott a garázsra, nehogy túlságosan lehüljön,

különben nem indult volna a fos BMW-m: )MILYEN

KIVITEL? - ez a limitált szériában gyártott, eredetileg a

román piacra tervezett Foschtalitschka Edition, de a

románoknak nem kellett. Azt mondták, nem tudják

befogni elé a lovat, mert túl alacsony és mindig a

motorháztetıre szarik. -Remélem ennyi kérdéssel

már sikerült meggyıznöm a tisztelt vevıket, hogy ez

a nemzeti mőkincs az évszázad vétele: ) Ez a

hirdetés azért lett ilyen, hogy a sok rossz

kupecszöveg között legyen egy színfolt és jókedvvel

nézegetsd tovább a hirdetéseket! Szép napot! : ) Ui:

Ja, közkívánatra meghirdettem a család másik

fostalicskáját, a VW T3 Újságosbódét: )

Re: nincs cím

#471475 matgab Előzmény: #471472

Ahogy az öreg Kohn is javasolta:

Fiam inkább legyél egy jó business-ben félig, mint egy rosszban egészen!

A pénz beszél. Azt mondj…

#471462 KawaBazsy

A pénz beszél. Azt mondja, viszlát.

Ne köpködj a sivatagban! Még szükséged lehet rá.

Van egy túlélő késem. Túlélte az apámat, a nagyapámat...

Messziről jött ember sokára ér ide.

Halló! Itt a parapszichológiai nyomozóiroda. Tudjuk, hogy ön kicsoda és

mit akar, ezért a sípszó után tegye le a kagylót.

Bombaszakértő vagyok. Ha futni lát, próbáljon velem lépést tartani.

A férjem halála óta nem tartok állatokat.

Tegnap este Lajoséknál voltunk. Egy ideig nyomott volt a hangulat, de

aztán jött egy távirat, hogy meghalt az anyósa.

Soha többet nem veszek feleségül kézilabdás nőt. Bármit vág hozzám, eltalál.

Aki utoljára nevet, annak lassú a felfogása.

Ha azok vagyunk, amit megeszünk, akkor én olcsó vagyok, gyors, könnyű és

ízetlen.

Nem örülök, hogy sikerült a kezelésem. Tavaly még én voltam Napóleon,

most meg csak Tóth Pista.

Nem értettem mit mondott a doktor, elmehetek, vagy elmebeteg?

Mi nem haldoklunk. Mi így élünk.

Kicsi a bors, főleg az őrölt.

Drága szüleim, küldjetek 10.000 Ft-ot, hogy megnyugodjak, nincsenek

anyagi gondjaitok.

A barátnőmnek és nekem azonos az ízlésünk. Ő engem szeret, én pedig magamat.

Evés közben jön meg a szomszéd.

Szép és fiatal nőt kell elvenni, mert az legalább hamar otthagy.

Apám kínai volt, anyám japán, én meg alig látok.

Mindenhová elviszem a feleségemet, de mindig hazatalál.

Csakis azért kezdtem el kocogni, hogy újra lihegést halljak.

Az idegbaj öröklődő betegség. Én is a gyerekeimtől kaptam.

Mi annyira elmaradottak vagyunk, hogy nálunk a szivárvány is fekete-fehér.

Miért mindig a horkolók alszanak el előbb?

Ha ez kávé, akkor hozzon nekem teát, ha tea, akkor kávét kérek.

Ha nem a megbeszélt helyre mész, mindegy, hogy mennyit késel.

Sose vegyél semmit, aminek nyele van. Azzal dolgozni kell.

Ha a pornó segít a szexuális problémákon, miért nem csillapítja a

szakácskönyv az éhséget?

A nép telhetetlen, követeli, amit megígértek neki.

Nagyanyám nagyon kemény asszony volt. Három férjet temetett el, pedig

kettő közülük csak szundikált.

Öngyilkossági ügyekben csak olyanoktól fogadok el tanácsot, akiknek már

sikerült.

Még hogy az úszástól jó alakod lesz! Nézd meg a bálnákat!

Az alvástól megéhezem. Az evéstől elálmosodom. Az élet szép.

Öld meg mind! Isten majd szétválogatja.

A villamos szabja rád a rövidnadrágot.

Hm, nehéz az élet... vasalni a nadrágba.

A nő olyan, mint az olimpiai érem. Harcolnod kell érte, aztán egy életen

át lóg a nyakadon.

Egészen kis koromban születtem.

Bölcsességeket rendkívül egyszerű kitalálni. Az ember egyszerűen leírja

az ellenkezőjét annak, amit tesz.

Üres fejjel meg lehet élni, de üres gyomorral nem.

Engem nem lehet elképzelni, engem ki kell próbálni!

A dohányzás megrövidíti a cigarettádat.

Arra ébredtem, hogy a takarítónő az őrület határát súrolja.

Az élet akkor kezdődik, amikor a gyerekek elköltöznek, és a kutya is

megdöglik végre.

Az idő pénz! - gondolta a pincér és hozzáadta a számlához a dátumot.

Re: nincs cím

#471412 GáborGábor Előzmény: #471389

Az eleje egy nővel menne is, pláne ha tetszik ...

De a második részét semmiképpen nem vállalnám be egy férfival.

;)

Re: nincs cím

#471410 nemtoom Előzmény: #471389

Egy nő elmegy a pszichiáterhez. A doktor szó nélkül leteperi, letépi a ruhát róla és jól megdugja. Miután a doki kész, így szól: - Ez volt az én problémám. És mi az öné?

Hogyan bánj egy nővel: …

#471389 KawaBazsy

Hogyan bánj egy nővel:

> Kínáld borral. Vidd vacsorázni. Tartsd a kezeid között. Bókolj

> neki.

> Hallgasd meg. Mosolyogj rá. Nevess és sírj vele együtt. Romantikázz

> vele. Bátorítsd. Higgy benne. Bújj össze vele. Vásárolj vele,

> vegyél

> neki ékszereket. Vegyél neki virágot, fog meg a kezét. Írj neki

> szerelmes leveleket. Menj el a világ végére érte és vissza.

>

> Hogyan bánj egy férfival:

> Legyél meztelen. Hozz neki rántott húst és sört. Ne állj a TV elé.

>