Hozzászólás
tareszEz egy autóhirdetés. Ma kaptam.
Eladom a G1-emet, ha valaki építeni akar, vagy csak
utál télen a buszmegállóban állni. 80' as kislámpás 3
ajtós. A kaszni jó állapotú, minimális lakatolnivaló van
rajta, nem volt törve! A színe mattpiros: ) 1.3-as II.
Polo motoros központi befecsis 5 gangos sárkány
5L-es zabálógép: ) Vizsgáztatni és
forgalombahelyezni kell. Kivonták, mert b. sztam
átíratni. A kábelezését nem árt átnézni. Általában
mőködik, de azért a paksi atomerımő vezérlését
nem bíznám rá arra a gólyafészekre ami a mőszerfal
alatt van: ) Egyébként jó alap, a belseje is kulturált.
Akit érdekel, 160 pisztolyorrú Mátyásért viheti: ) Ez
mondjuk lehet kevesebb is. pl. 8db Deák: )Esetleg
robogót beszámítok, de csak olyat, ami akkor is
beindul, ha már otthagytad nálam, különben
utánadtolom: ) És hogy fınök, mennyi a vége? -Hát
mentem már vele 160-at is: ))) De ment volna még
többet is, csak elszakadt a vontatókötél: )Arra meg,
hogy miért adom el, azt tudom mondani, hogy van
egy BMW-m és inkább beletankolok duplaennyit, mert
ebben félek: ) Nem azért adom el mert szar, hanem
azért, mert Volkswagen, én meg nem vagyok
mazohista. Utaztam eleget a 47-es fapados
villamoson: ) De aki erre izgul, annak nem állok az
útjába: ) Ha több f. szságot akarsz még hallani az
autóval kapcsolatban, hívj fel és garantáltan
megkapod: ))) Ui: akinek nincs humorérzéke, kérem
ne hívjon fel, ne küldjön felháborodott mailt, hogy
hogy van képem ezért a fostalicskáért elkérni ennyit!
NEM KELL MEGVENNI! Miért, talán mások nem kérnek
el még többet bontószökevényekért?
Büdösbunkóparasztoknak úgysem adom oda, mégha
egy 0-t hozzárak sem, mert nem létszükség
eladnom. Akit meg tényleg érdekel, tesz egy
ajánlatot, oszt vagy elfogadom, vagy nem. GYIK:
elızetesen a felesleges telefonálások elkerülése
végett még pár gyakori kérdésre válaszolnék:
-VOLT-E TÖRVE: -természetesen nem, hogy gondolsz
ilyet egy 30 éves autónál? Még szervízbe is tréleren
hordták Wolfsburgba és a legyek is elkerülték (a színe
miatt), sıt még a gólya is melléfosott: ) HÁNY KM
VAN AZ AUTÓBAN? -A Km óra állása szerint, de igény
esetén oda tekered, ahova akarod! -NEMDOHÁNYZÓ?
-Háá hogya****ne, ez az egyetlen nemdohányzó
autó az országban, há még a hamutálat is kimostam:
) -NİI TULAJ? -persze, nekem is p. nám van, sıt az
VOLKSWAGEN GOLF I GTI Foschtalitschka Edition
Eladó használt VOLKSWAGEN GOLF I GTI Foschtalitschka Edition http://www.hasznaltauto.hu/auto/volkswagen/golf_i/volkswagen_golf_i_...
1elızı EGYETLEN nıi tulajdonosa is rendszeresen saját
kezőleg cserélte az olajat 5000km-enként, nehogy a
szervízben elsumákolják és rosszabb minıségő olajat
rakjanak bele, mint a gyárilag elıírt ásványi eredető
MTZ-kbe használatos Botond: )Sıt, hidegen sem
nyomta neki üveghangon soha a rendkívüli mőszaki
érzékkel megáldott hölgytulaj, mert azt még egy nı
is tudja, hogy ezt nem szabad, mint ahogyy a
parkolóban sem odab. szni az ajtót a másik kocsinak:
) Az egyetlen egy szépséghibája, hogy a gázpedál
alatt van egy lyuk a szınyegen. GARÁZSBAN
TARTOTT? -hát nem gondolod, hogy kinthagytam a
garázsban? Velem aludt az ágyban, amíg az Asszony
vigyázott a garázsra, nehogy túlságosan lehüljön,
különben nem indult volna a fos BMW-m: )MILYEN
KIVITEL? - ez a limitált szériában gyártott, eredetileg a
román piacra tervezett Foschtalitschka Edition, de a
románoknak nem kellett. Azt mondták, nem tudják
befogni elé a lovat, mert túl alacsony és mindig a
motorháztetıre szarik. -Remélem ennyi kérdéssel
már sikerült meggyıznöm a tisztelt vevıket, hogy ez
a nemzeti mőkincs az évszázad vétele: ) Ez a
hirdetés azért lett ilyen, hogy a sok rossz
kupecszöveg között legyen egy színfolt és jókedvvel
nézegetsd tovább a hirdetéseket! Szép napot! : ) Ui:
Ja, közkívánatra meghirdettem a család másik
fostalicskáját, a VW T3 Újságosbódét: )