Regisztráció Elfelejtett jelszó

Hozzászólás

taresz

Ez egy autóhirdetés. Ma kaptam.

Eladom a G1-emet, ha valaki építeni akar, vagy csak

utál télen a buszmegállóban állni. 80' as kislámpás 3

ajtós. A kaszni jó állapotú, minimális lakatolnivaló van

rajta, nem volt törve! A színe mattpiros: ) 1.3-as II.

Polo motoros központi befecsis 5 gangos sárkány

5L-es zabálógép: ) Vizsgáztatni és

forgalombahelyezni kell. Kivonták, mert b. sztam

átíratni. A kábelezését nem árt átnézni. Általában

mőködik, de azért a paksi atomerımő vezérlését

nem bíznám rá arra a gólyafészekre ami a mőszerfal

alatt van: ) Egyébként jó alap, a belseje is kulturált.

Akit érdekel, 160 pisztolyorrú Mátyásért viheti: ) Ez

mondjuk lehet kevesebb is. pl. 8db Deák: )Esetleg

robogót beszámítok, de csak olyat, ami akkor is

beindul, ha már otthagytad nálam, különben

utánadtolom: ) És hogy fınök, mennyi a vége? -Hát

mentem már vele 160-at is: ))) De ment volna még

többet is, csak elszakadt a vontatókötél: )Arra meg,

hogy miért adom el, azt tudom mondani, hogy van

egy BMW-m és inkább beletankolok duplaennyit, mert

ebben félek: ) Nem azért adom el mert szar, hanem

azért, mert Volkswagen, én meg nem vagyok

mazohista. Utaztam eleget a 47-es fapados

villamoson: ) De aki erre izgul, annak nem állok az

útjába: ) Ha több f. szságot akarsz még hallani az

autóval kapcsolatban, hívj fel és garantáltan

megkapod: ))) Ui: akinek nincs humorérzéke, kérem

ne hívjon fel, ne küldjön felháborodott mailt, hogy

hogy van képem ezért a fostalicskáért elkérni ennyit!

NEM KELL MEGVENNI! Miért, talán mások nem kérnek

el még többet bontószökevényekért?

Büdösbunkóparasztoknak úgysem adom oda, mégha

egy 0-t hozzárak sem, mert nem létszükség

eladnom. Akit meg tényleg érdekel, tesz egy

ajánlatot, oszt vagy elfogadom, vagy nem. GYIK:

elızetesen a felesleges telefonálások elkerülése

végett még pár gyakori kérdésre válaszolnék:

-VOLT-E TÖRVE: -természetesen nem, hogy gondolsz

ilyet egy 30 éves autónál? Még szervízbe is tréleren

hordták Wolfsburgba és a legyek is elkerülték (a színe

miatt), sıt még a gólya is melléfosott: ) HÁNY KM

VAN AZ AUTÓBAN? -A Km óra állása szerint, de igény

esetén oda tekered, ahova akarod! -NEMDOHÁNYZÓ?

-Háá hogya****ne, ez az egyetlen nemdohányzó

autó az országban, há még a hamutálat is kimostam:

) -NİI TULAJ? -persze, nekem is p. nám van, sıt az

VOLKSWAGEN GOLF I GTI Foschtalitschka Edition

Eladó használt VOLKSWAGEN GOLF I GTI Foschtalitschka Edition http://www.hasznaltauto.hu/auto/volkswagen/golf_i/volkswagen_golf_i_...

1elızı EGYETLEN nıi tulajdonosa is rendszeresen saját

kezőleg cserélte az olajat 5000km-enként, nehogy a

szervízben elsumákolják és rosszabb minıségő olajat

rakjanak bele, mint a gyárilag elıírt ásványi eredető

MTZ-kbe használatos Botond: )Sıt, hidegen sem

nyomta neki üveghangon soha a rendkívüli mőszaki

érzékkel megáldott hölgytulaj, mert azt még egy nı

is tudja, hogy ezt nem szabad, mint ahogyy a

parkolóban sem odab. szni az ajtót a másik kocsinak:

) Az egyetlen egy szépséghibája, hogy a gázpedál

alatt van egy lyuk a szınyegen. GARÁZSBAN

TARTOTT? -hát nem gondolod, hogy kinthagytam a

garázsban? Velem aludt az ágyban, amíg az Asszony

vigyázott a garázsra, nehogy túlságosan lehüljön,

különben nem indult volna a fos BMW-m: )MILYEN

KIVITEL? - ez a limitált szériában gyártott, eredetileg a

román piacra tervezett Foschtalitschka Edition, de a

románoknak nem kellett. Azt mondták, nem tudják

befogni elé a lovat, mert túl alacsony és mindig a

motorháztetıre szarik. -Remélem ennyi kérdéssel

már sikerült meggyıznöm a tisztelt vevıket, hogy ez

a nemzeti mőkincs az évszázad vétele: ) Ez a

hirdetés azért lett ilyen, hogy a sok rossz

kupecszöveg között legyen egy színfolt és jókedvvel

nézegetsd tovább a hirdetéseket! Szép napot! : ) Ui:

Ja, közkívánatra meghirdettem a család másik

fostalicskáját, a VW T3 Újságosbódét: )