Regisztráció Elfelejtett jelszó

BUX 1012

Nincs eladó, csak vevők …

#330089 Kezdő

Nincs eladó, csak vevők vannak szinte.

Re: nincs cím

#330087 Margaretta Előzmény: #330081

Csilla! Én már régóta ülök ebben a shortban. Volt, hogy 600k bukóban voltam. Ha most zárnék 200k nyerőm lenne. Nem kell ki-be ugrálni, inkább swingeljél. Nézz rá naponta csak párszor, legyél el szépen, nyugodtan és, ha kedvező, akkor zárjad. Ne parázz, ha bukóban vagy.

fg

#330084 Waszeitung

Szavazásra kellene bocsájtani hogy kell-e ma zárni és mennyi longot kell nyitni :D

persze hogy meg tudod...…

#330083 Ricsi

persze hogy meg tudod...

sajnálom egyébként, hogy nem sokat tudtunk beszélni, a következő talin (ha jössz), bepótoljuk...

Re: nincs cím

#330081 Csilla76 Előzmény: #330077

azért az nagyon jól esett, hogy segítettetek, nagyon köszönöm. és talpra kell állnom, muszáj!

Re: nincs cím

#330076 Csilla76 Előzmény: #330073

Ricsi ha nem lennél, én most nem tudom mit csinálnék..talán még a 20k is meglesz.

és decemberben Herceg célára is:-D

Re: nincs cím

#330069 Ricsi Előzmény: #330067

:D Még ideérhet, és innen, ha oti elmegy 5 400-ig, az már majd 15% rally