bennem is ez kezd megfogalmazódni...
de jobb lenne 300-on legalább :D
bennem is ez kezd megfogalmazódni...
de jobb lenne 300-on legalább :D
Csilla! Én már régóta ülök ebben a shortban. Volt, hogy 600k bukóban voltam. Ha most zárnék 200k nyerőm lenne. Nem kell ki-be ugrálni, inkább swingeljél. Nézz rá naponta csak párszor, legyél el szépen, nyugodtan és, ha kedvező, akkor zárjad. Ne parázz, ha bukóban vagy.
Szavazásra kellene bocsájtani hogy kell-e ma zárni és mennyi longot kell nyitni :D
persze hogy meg tudod...
sajnálom egyébként, hogy nem sokat tudtunk beszélni, a következő talin (ha jössz), bepótoljuk...
teljesen így van! meg erőt, hogy meg tudom csinálni.
azért az nagyon jól esett, hogy segítettetek, nagyon köszönöm. és talpra kell állnom, muszáj!
Ráadásul 10 kontit még tartalékolok későbbre...
Ricsi ha nem lennél, én most nem tudom mit csinálnék..talán még a 20k is meglesz.
és decemberben Herceg célára is:-D
Nézd, már! minusz 10 konti vétel 20660-on
Hiába, a profizmus :) Még nincs veszve semmi szerintem...
A francért bírtam így pontra kiszámítani :(
:D Még ideérhet, és innen, ha oti elmegy 5 400-ig, az már majd 15% rally
Én biztosan ott vagyok 4 kontival 20542-őn
Daxban írtam, szerintem Miki átvágott...))