Nyuszi ez a baj veled, nemtom honnan veszed a faszságaidat, azonnal indultak a rendőrök ahogy a rádióforgalomban meghallották h ember van a vízben hallgasd meg a videót 60-70 km/h-val mentek mert a fénysebességgel menő vizicsónak még nincs meg Mo-n mert ellopták a pénzt. Szal az kb 5 perc, számold ki, ja te nem tudsz számolni akkor meg ne legyél fasz.
Idehoztak eg csomó dolgot mert hátha... de egyedül a sonárt használták az valóban hasznos volt a vízalatti drón meg eltévedt a 0 cm látótávolságban.
És igen a levegő csöve akadt be, nem amin veszi a levegőt hanem ami vészhelyzetben felfújja. De hagyjuk mert hülye vagy ehhez (is) :)