Re: nincs cím #195227 2010. február 16. 20:04 Kissherceg Előzmény: #195226 remélem esküvődön is ez fog szólni, amikor elveszed ábrahám sámuelt :))
Re: happy tree friends theme #194623 2010. február 15. 23:00 Zotya32 Előzmény: #194622 na de ez sem marad el tőle...
Könyörgöm hallgassátok m… #194229 2010. február 13. 19:44 TrogerBroker Könyörgöm hallgassátok meg ! Szerintem nagyon jó a szöveg...