Felértünk!! 10-20 pont túlhúzás lehet benne,

Csak sikerült gép előtt maradnom a mai nap és talán holnap is.
Jó hangulat estén longos elképzelés, hogy megint felnéz 12.500 környékére. De, vigyázni kell, mert a könnyebb irány a lefelé, bármikor lenézhet 12.210-re. 12.210 alatt már komolyabb esés indulhatna!

Sziasztok, jó reggelt!
Ha, megnézzük a havi chartot, akkor több furcsaságot veszünk rajta észre.
1.) A hosszúnak tűnő 1. hullámhoz képest, rövidebbre sikeredett az 5. hullám.
2.) Az 5. hullám után megcsinálta az A-B-C korrekciót lefelé, sőt azt is lehet mondani, hogy szabályosan, mert a "C" a 161.8%-ig szaladt le.
3.) Nos pont itt a baj, hogy leszaladt!
Az "A" és a "B" hullámoknak 2 év kellett, hogy kiteljesedjenek a "C" hullámnak meg elég 2 hónap?
Nem, itt tartogat még meglepetéseket lefelé!

Meglepetés pedig az lenne, ha az elkészült C/1 és C/2 után elkezdenénk lefelé a C/3-at.

Rövid távon:
12.330, de inkább 12.207 (SMA(200) alatt esünk tovább.
12.330 felett elérhetjük 12.650 és talán 12.800-at.
A héten valószínű, hogy csak reggel és este vagyok.
Az igaz h azért zuhant a Dax mert intézményi befektetők kivonták a pénzt több részvényből, erről volt vmi hír?
Egy vélemény a DAX PF fórumról az aljas amcsikról, az S&P-ről és a DAX-ról:
Longtimes ma, 22:29
#232002
Köszönöm a beírásod. Igen, lehetséges, valószínű, hogy az RSI aljnál lesz az 1. hullám alja.
Most 1 hétig szabadságon leszek, esténként valószínűleg és talán reggelente ránézek majd, hogy nagyjából képben legyek, hogy mikor lehet megint valami jó beszálló valamelyik irányba.
Ehhez tudni kellene a C/1 hullám méretét, még nem egyértelmű.
Lehet, hogy ott lesz az 1. hullám alja, ahol a napos RSI leér alulra!

Lenthor!
Amikor időd engedi (pl. a hétvégén) feltennél egy olyan chartot, ami a lehetséges várható szintekkel, fordulókkal mutatja az elindult 5 hullámos C hullámot és azt, hogy hol tart éppen?
Nemrég írtál be a C hullámra célárakat, de nagyon jó lenne egy olyan chart, ami ennek a C hullámnak a lehetséges alhullámait is láttatja a lehetséges csúcsokkal, aljakkal, netán körülbelüli idő lefutással. Szóval egy olyan szuper jó chart kellene, amin "minden" látszik, amilyeneket szoktál rajzolni :-)
Mi lesz, ha USA is elindul lefelé?
Felfogják a -32%-os GDP csökkenést!
Igen tegnap!
Megkezdődött a "C" hullám lefelé. Még csak az elején vagyunk!
Üdv, ez a hirtelen zuhanás délután mért történt, volt vmi fejlemény, bármilyen hír?