Regisztráció Elfelejtett jelszó

De30 (GDAXI)

Dax

#862099 Lenthor Előzmény: #862098

Csak sikerült gép előtt maradnom a mai nap és talán holnap is.

Jó hangulat estén longos elképzelés, hogy megint felnéz 12.500 környékére. De, vigyázni kell, mert a könnyebb irány a lefelé, bármikor lenézhet 12.210-re. 12.210 alatt már komolyabb esés indulhatna!

https://invst.ly/rno-1


Dax

#862097 Lenthor Előzmény: #862085

Sziasztok, jó reggelt!

Ha, megnézzük a havi chartot, akkor több furcsaságot veszünk rajta észre.

1.) A hosszúnak tűnő 1. hullámhoz képest, rövidebbre sikeredett az 5. hullám.

2.) Az 5. hullám után megcsinálta az A-B-C korrekciót lefelé, sőt azt is lehet mondani, hogy szabályosan, mert a "C" a 161.8%-ig szaladt le.

3.) Nos pont itt a baj, hogy leszaladt!

Az "A" és a "B" hullámoknak 2 év kellett, hogy kiteljesedjenek a "C" hullámnak meg elég 2 hónap?

Nem, itt tartogat még meglepetéseket lefelé!

https://invst.ly/rnmdv


Meglepetés pedig az lenne, ha az elkészült C/1 és C/2 után elkezdenénk lefelé a C/3-at.

https://invst.ly/rnmf0


Rövid távon:

12.330, de inkább 12.207 (SMA(200) alatt esünk tovább.

12.330 felett elérhetjük 12.650 és talán 12.800-at.

A héten valószínű, hogy csak reggel és este vagyok.

Dax

#862085 Stockpicker

Az igaz h azért zuhant a Dax mert intézményi befektetők kivonták a pénzt több részvényből, erről volt vmi hír?

dax

#862077 KB58 Előzmény: #862075

Egy vélemény a DAX PF fórumról az aljas amcsikról, az S&P-ről és a DAX-ról:

Longtimes ma, 22:29

#232002

Usa beszopatta a Nikkeit a futikkal, majd beszopatta kereskedési időben a Daxot....mindkettő bezárt napi minimumon....erre Usa meg bezár napi maxon. Igy kell ezekkel csinálni, akiknek egy önálló gondolatuk sincs.
Hétfő-kedd meg nem tudja majd a Dax hogyan hozza be a lemaradást....Megmondtam nektek délelőtt, hogy sírkő/hullócsillag napi gyertya lesz, hosszú felső kanóccal, hogy senki se legyen longban hétfőn a Daxban...12500 körül fog nyitni és megy a 126xxre....hétfő-kedd. Ez volt ma a terv, meg is csinálták.
Jó hétvégét!

dax

#862075 KB58 Előzmény: #862061

Köszönöm a beírásod. Igen, lehetséges, valószínű, hogy az RSI aljnál lesz az 1. hullám alja.
Most 1 hétig szabadságon leszek, esténként valószínűleg és talán reggelente ránézek majd, hogy nagyjából képben legyek, hogy mikor lehet megint valami jó beszálló valamelyik irányba.

dax

#862058 KB58 Előzmény: #862056

Lenthor!

Amikor időd engedi (pl. a hétvégén) feltennél egy olyan chartot, ami a lehetséges várható szintekkel, fordulókkal mutatja az elindult 5 hullámos C hullámot és azt, hogy hol tart éppen?

Nemrég írtál be a C hullámra célárakat, de nagyon jó lenne egy olyan chart, ami ennek a C hullámnak a lehetséges alhullámait is láttatja a lehetséges csúcsokkal, aljakkal, netán körülbelüli idő lefutással. Szóval egy olyan szuper jó chart kellene, amin "minden" látszik, amilyeneket szoktál rajzolni :-)