Kíváncsian várom a hétfőt. Továbbra is lefele várom. Talán nem egy, hanem két lépcsőben, de le kell mennie 12500 környékére.
Jó hétvégét kívánok mindenkinek!
Kíváncsian várom a hétfőt. Továbbra is lefele várom. Talán nem egy, hanem két lépcsőben, de le kell mennie 12500 környékére.
Jó hétvégét kívánok mindenkinek!
Hát nem tudom!
Nem biztos, hogy leengedik, de jó lenne az a 12.822.
A iv. hullámban lehetünk. Egy esetben nem engedik le 12.822-re, ha háromszöget épít.

háromszög esetén:

Sziasztok!
Én arra számítottam, hogy éjjel lefele veszi az irányt, úgy a 12500-as sáv környékére. Emiatt elbuktam a nem realizált nyerességemet. Még mindig abban bízom, hogy le fogunk menni.
Naposon megint "aranykereszt" lehetőség!
Ismét vételi jelet generál!
Ellenállások felfelé:
- 13.339
- 13.460/13.500 rés
- 13.795 ATH
4 napja egy szűk sávban mozog.
Ilyenkor többnyire az eredeti irányba megy tovább és egy nagyobb elmozdulás következik (????)
Igen az elsőn fordult
Hathor szintje-:) + a Csati tető meg a kis szaggatott támasz az én szintem :https://invst.ly/stdap
Egyelőre nem impulzív, hanem korrektív esésnek látszik a csökkenés, akár fordulhatna is majd felfelé.
DAX:
SP: