12.832 EMA(200) órás - ennek lesz majd szerepe.

H4 -en az S&P -n és DJ -n is nagy a divergencia!!! Le kellene jönnie.
Leengedik még a zavarkeltés miatt a mai 13.150-es kulcsszintre 09.35-ig? - egyébként nem szükséges, hogy lemenjenek.

Ajjaj! A rés is 13.460-13.500 abba az irányba tart.
13.339 is ellenállás.
Még lehetséges, hogy az "1". hullám nincs kész!
Ebben az esetben 13.450-13.500-ig az "v". hullám felmehet és csak utána jöhetne le A-B-C hullámokkal a "2". hullám.

Sziasztok, jó reggelt!
Keresem a lehetőségeket, hogy lefelé menjen, de nem sokat találok.
Ma a kulcsszint 13.150 lett volna, melyen túlszaladt és jelenleg az első ellenállásánál a 13.230-nál mozog.
Nem nagyon akar esni. Ha 10 óráig nem esünk 13.150. majd 13.050 alá, akkor inkább felfelé tekinget.

Sziasztok!
Lenthor, ez egy nagyon jó chart!
Gyanús, hogy ezt a DAX figyelembe fogja venni :-).
Sziasztok, jó hétvégét!
Valószínű, hogy 11.313-tól új ciklus indulhatott felfelé!
Az eséseket szerintem longbázis kiépítésére kell felhasználni.
Az első hullám magassága eddig 1976 pont (nagyon magas, ami erős emelkedést feltételez a 3. és 5. hullámban)
A 2. hullám jellemzően az 1. hullám 50% -a, 61,8% -a, 76,4% -a vagy 85,4% -a
Ha abból indulunk ki, hogy a márciusi 2. hullám csak 38.2%-ig jött vissza, akkor most is lehet hogy elég lehet 12.544 !
Viszont 13.600 felett már nagyon komoly emelkedés kezdődne!!!!!!!!!!!!
Shortot csak napon belül nyitok már és az esésekbe beleveszek.

Kíváncsian várom a hétfőt. Továbbra is lefele várom. Talán nem egy, hanem két lépcsőben, de le kell mennie 12500 környékére.
Jó hétvégét kívánok mindenkinek!