Regisztráció Elfelejtett jelszó

De30 (GDAXI)

dax

#865415 Mr. 50% Előzmény: #865413

Szia Lenthor, jó reggelt!

Köszi a tippet.

Az S&P -t az eső trendcsatornában tényleg lefele várják?

dax

#865408 Mr. 50% Előzmény: #865406

Örömünnep lesz, ha egyszer végre eltakarítják ezt azorbánt. Mostanában már tényleg megkérdőjelezhető az elméje is. A trumpli melletti kiállás az USA választási finishében, majd a Bidennel való összeröffenés is előjelezte, hogy valami nagy gáz van a fejében. Aztán ez az óniós vétó, sehova sem fog számára vezetni. Most megismerték már kint is a valódi személyiségét, hogy bárkin átgázol, ha az érdeke úgy kívánja. Tiszta szívemből kívánom, hogy lehetetlenítsék el, ne engedjenek neki semmit. Aztán lassacskánt itthon is összegyűllik az a kellő számú elégedetlen szavazó, hogy aztán legkésőbb 2022-ben, végleg eltűnjön a számára méltó helyre. Bár nagyon bízom Bidenben, hogy már előtte gondja lesz rá(juk)

dax

#865402 LBTrade Előzmény: #865393

Nálam is a 12400 körüli az alj és onnan föl kb. odáig.

Csak most ez a 13500-as felszúrás nincs nálam.

dax

#865397 Lenthor Előzmény: #865394

Hihetetlennek tűnik ugye?

Pedig, ha a piros emelkedő csatornát figyeljük, akkor adja magát.

A nagy esés egy megtévesztő fals beesés volt.

dax

#865392 Mr. 50% Előzmény: #865390

Tulajdonképpen jövő héten hétfőn már 23-a lesz. A mikulás rally is kezdődhetne akár. Hogy ezt a 6-700 pontott meg tudja lépni a dax, az szinte biztos. Most ránéztem, február 20-án 13826 volt a max szint. Ezt akár el is érhetjük még az idén. Aztán lehet, hogy lesz majd egy nagyobb korrekció.

dax

#865390 KB58 Előzmény: #865389

Az jó kérdés, bár úgy látom, hogy a longra tippel. De gyanús, hogy nem akarják elengedni az indexeket (persze lehet, hogy a nagyok már a kiszállóikat készítik elő, alattomosak ezek a mozgások).

dax

#865389 Mr. 50% Előzmény: #865388

Úgy egy hónapja volt egy kísértiesen hasonló esett igaz az pénteki napra esett. Aztán rákövetkező héten cc 600 pontot emelkedtünk.

És akkor Lenthor ezt már pénteken megmondta, hogy ebből kitörés lesz.

Kérdés, hogy mit mond most Lenthor? :)