Regisztráció Elfelejtett jelszó

emigrálnak egyik helyről a másikra :)

Láma Előzmény: #867871

Idézet tőled:
" a beidézett részekből nekem nem volt gond értelmezni szegény lámacsek ezeket nekem írta"
Nem is azzal volt a gond, hogy nem érted én mit írtam, hanem azzal, hogy ezt képtelen voltál kontextusba helyezni a te szövegeddel, amiket idéztem. A saját szövegedet nem értetted Margitka. Érted????
Hú vazze ez meg többszörösen összetett mondattá sikeredett. Ha problémás, szólj és széttördelem.

Idézet tőled:
"azt sem érted, bevonták az állampapírokat amivel csökkentették az államadósságot.. húúú de bonyi igaz.. "

Dehogy bonyi. Ez a lecke első, könnyebbik része. Ez megy még a csitaagynak is. A második rész okozza a problémát:
A cimkézett manyup vagyon bedarálásával felszabadult a gazdi az adósságteher nyomása alól. Aztán új hitelekkel visszaemelte az adósságot a manyup bedarálása előtti szintre. Az új (nem cimkézett) hitelekből már lehetett osztogatni a dinnyébe hugyozónak, meg a többi nertársnak, vissza nem térítendők formájában. Azért gazdi a gazdi, mert ilyeneket ki tud találni. Te meg azért vagy itt síma propagandista, mert összerakni se vagy képes még a példa alapján se, amit a gazdád kitalált és végrehajtott.
De szó szerint tényleg igazad van. Nem a manyup vagyont lopta el konkrétan, hanem becserélte másikra, amit már ellpohatott, anélkül, hogy a csitácskái megértenék, mi történik.

Idézet tőled:

"..mindenkinek joga van hüjének lenni."

Végre valamiben egyetértünk. :)