Regisztráció Elfelejtett jelszó

fed

big-ebuy.eu Előzmény: #862685

Azért nyomják a pénzt a bankok likvidálják a kereskedelmet, persze bizonyos szektorok nagyon rossz helyzetbe kerülnek, de a buborék megy a tőzsdén egy kiadós esés előtt mindig ! Sztem Amerika így tőkésíti fel magát meg a cégeit, mert ma már közel sincs olyan versenyképes a világba mint régen, Kína komoly konkurencia ! Tornádók, gyengébb globális piaci helyzet ctr. nyomást gyakorol rájuk ,és ők ha így akkor így szereznek vagyont, elsőbbséget, ez a irreális rallyn biztos sokan buknak is ! Rengeteg Tech részvény kb ilyen, Amazon, Facebook,Micros,Tesla ctr.... ! A történelembe nem mentek ekkorát soha, 2016 után lőttek ki főleg !!Ott a Dj 28900 rés havi betöltése sztem elég lenne már ! Fundamentlisan a Amazon aki stabil és a jövőt tekintve is jó tőkét fog teremteni a piacvezető szegmenseivel :Alexa, Twich, tárhely szolg. ctr....Netán úgy döntenek a nagyok , akkor óriási esés is jöhet !!! Tesla egy jövőképbe él, a Msoft meg rég nem termel nagy lét mint régen ctr. és minden száll !Investors Can't Ignore This Clear Sign Of A Stock Market Bubble | Seeking  Alpha