fed 2020. augusztus 28. 17:55 Tapasz Előzmény: #862685 Kivéve azokat a reszvényeket, amik nekem vannak (CB, DB, Telefonica Deutchland)A magyarokról már nem is beszélve (CIG, Opus, Appenin, Mol, 4IG)