Regisztráció Elfelejtett jelszó

fed

Tapasz Előzmény: #862685

Kivéve azokat a reszvényeket, amik nekem vannak (CB, DB, Telefonica Deutchland)

A magyarokról már nem is beszélve (CIG, Opus, Appenin, Mol, 4IG)