dax
feketemelos Előzmény: #862331üdv ...volt egy manusz valami jati aki egy jó ismerősöm ismerőse és certizett , asszem neki ajánlottam brokit ,jelenleg 2 éve admirálnál vagyok előtte sacc 5 évet xm -nél voltam az előtt meg egy FXCM dealernél a random capitalon keresztül szintén egy ötöst ....a mostani admirálról rosszat nem tudok mondani