Regisztráció Elfelejtett jelszó

dax

KB58 Előzmény: #862299

Szia, jó reggelt!

Talán néhány hete (?) valamelyik PF fórumon intenzív véleménycsere volt a bróker választással kapcsolatban (emlékeim szerint te is hozzászóltál). Tudnál abban segíteni, hogy ez melyik fórumon és melyik időszakban volt? Szeretném áttanulmányozni az ezzel kapcsolatos hozzászólásokat abból a célból, hogy esetleg brókert váltsak olyan megbízható, jó szolgáltatásokat, megfelelő költséggel nyújtó brókerre, ahol Meta Trader-rel lehet CFD-ben is kereskedni széles termékválasztékkal (felmerült az XTB, az Admiral Market, stb.).
Előre is köszönöm a segítséged, de mások véleményét is várnám itt a fórumon.