Regisztráció Elfelejtett jelszó

dax

feketemelos

Teljesen felesleges idő és tinta pazarlás azon óbégatni , hogy a gazdaság és a tőzsde nem korrelál ( egyébként a QE-k óta sose korrelált illetve akkor is az adott hangulat szépen befolyásolta az ármozgást. Már akkor is sokan megégtek a big short kivárásásban) Az ármozgás sosem volt a hétköznapi logikával mérhetően "logikus " , hiszen akkor a leghülyébb árufeltöltő is csilliárdos lenne...Nekünk kicsiknek csak a grafikon és a hangulatindikátorok maradnak ha tetszik ha nem.


A többi felesleges önigazolás a piac (a trump , a kormány stb . stb. ) volt a hülye nem ÉN , pedig de. Pl. Kosztó szerint ezért a legrosszabb tréderek a "logikus" szakmák (mérnők, tanár) képviselői közül kerülnek ki.