Dax
Lenthor Előzmény: #862085Sziasztok, jó reggelt!
Ha, megnézzük a havi chartot, akkor több furcsaságot veszünk rajta észre.
1.) A hosszúnak tűnő 1. hullámhoz képest, rövidebbre sikeredett az 5. hullám.
2.) Az 5. hullám után megcsinálta az A-B-C korrekciót lefelé, sőt azt is lehet mondani, hogy szabályosan, mert a "C" a 161.8%-ig szaladt le.
3.) Nos pont itt a baj, hogy leszaladt!
Az "A" és a "B" hullámoknak 2 év kellett, hogy kiteljesedjenek a "C" hullámnak meg elég 2 hónap?
Nem, itt tartogat még meglepetéseket lefelé!

Meglepetés pedig az lenne, ha az elkészült C/1 és C/2 után elkezdenénk lefelé a C/3-at.

Rövid távon:
12.330, de inkább 12.207 (SMA(200) alatt esünk tovább.
12.330 felett elérhetjük 12.650 és talán 12.800-at.
A héten valószínű, hogy csak reggel és este vagyok.