Regisztráció Elfelejtett jelszó

index

Koffein Előzmény: #861765

vicces volna, ha kiderülne, hogy Dull Szabolcs xy-al a háttérben egy új portált indít, és a szerkesztőség többsége véletlenül állást kapna ott... az lenne a hab a tortán, vagy még inkább a cseresznye a habon, hogy belülről hackelték meg a zsindexet :)


kemény lehet ezt emberként megélni:

Az ominózus értekezletről Bodolai László azt mondta, egy nagyon feszült vitába volt belekényszerítve „gyakorlatilag egyedül, száz emberrel szemben, akik nem korrekt vitapartnerként viselkedtek velem. Köztük olyan emberek is, akiket én többször bíróság előtt mentesítettem mindenfajta felelősség alól.”

Emiatt a csütörtökön történteket méltánytalannak találta, „ezt biztos nem érdemeltem meg.” Felidézte, három évig „a hátamat tartottam a szerkesztőség miatt és még az Index átvétele miatti jobboldali kampány is rajtam csapódott le, ami egy elég súlyos kampány volt a személyem ellen.”

Úgy ítélte meg, „ugyanezt a stílust kaptam vissza azoktól az emberektől, akikre a fél életemet rátettem".

Szerinte üzleti céljai is vannak az Index szétverésének és emögött Bodolai László nem a jobboldalt látja.

https://168ora.hu/itthon/bodolai-laszlo-index-felmondas-188120