dax
Lenthor Előzmény: #861097Ha szigorúan ragaszkodom, hogy C/2 hullámban vagyunk.......
Csak emlékeztetőül: A "B" hullám felment a maximumra, vagyis a 85.4%-os fibo-ra
- ha most Valóban a C/2 hullámban vagyunk, akkor a maximum (a 2. hullámnál is) 85.4%-os fibo vagyis 12.739 a maximum.
Ugye, írtam, hogy mostanában mindent kimaxolnak.
De. hozzá kell tennem, hogy bármikor le is fordulhatnak, mert, már akár az 50-61.8- vagy 76.4-nél is lefordulhattak volna.
Akkor térjünk rá arra, ha most is kimaxolják a lehetőségeket:
3-3-5-ös a-b-c szerkezetet építhet.
Vagyis az a=(a-b-c) A b=(a-b-c) és a c=i-ii-iii-iv-v
Ebben az esetben még lenne mód, hogy felmenjen 12.739 környékére a C/2 hullám.
