dax
Lenthor Előzmény: #861096Sziasztok!
Kaptam egy elég jó laptopot, nem vagyok számítógép guru, nekem elég, ha bekapcsol és tudom használni.
Reggel viszont mielőtt elmentem, nem tudtam használni. Azóta kiderült, hogy valamiféle speciális alvó állapotot vett fel, de egyelőre úgy néz ki, hogy kialudta magát.