Regisztráció Elfelejtett jelszó

dax

TrendMan Előzmény: #861048

Az elnökválasztás kapcsán én arra gondolok, hogy nyár közepén lesz egy komolyabb visszaesés azért, hogy év végére megint egy nagy hajrá jöjjön.

Kérdés mikor kezdődik?