dax
matgab Előzmény: #861007úgy látszik ez a régen várt összeomlás csak nem akar összejönni...
Hihetetlen hogy ennyire túl van árazva minden és semmivel nem törődve csak emelkedünk, emelkedünk, emelkedünk... PEdig nem ez a valóság. Honnan van ennyi friss pénz a tőzsdén? Nem lehet ennyi kisbüfi, ez csak az lehet, hogy a központi bankok locsolják a lóvét a pénzpiacokra... De ez sehova nem vezet a végén...