Regisztráció Elfelejtett jelszó

The S&P 500 ‘could get ugly’ in the near future, Jim Cramer warns

KB58 Előzmény: #861036

Ezt a weboldal ajánlották követni az OTP fórumról (zsuzsa37, aki valamikor brókerként is dolgozott és úgy látom, hogy nagyon jó érzékkel kereskedik pl. OTP-ben):

" https://www.cnbc.com/2020/07/01/the-sp-500-could-get-ugly-in-the-near-future-jim-cramer-warns.html
őt szoktam követni leginkább, már hosszú évek óta, nagyon jól bejönnek az előre jelzései. Most pesszimista a következő hetekre vonatkozólag, ha nem sikerül lényegesen 3100 fölé kerülnie az s&p 500-nak."