A FED és a tőzsdei árfolyamok
profDénes Előzmény: #861032FED évek óta ott van, évek óta írom, hogy ez jelentös torzítást hoz, mindenki vegye figyelembe, nem lehet kihagyni ezt.
Ezért a sokszor korábban JÓL használt jelzések most nem mindig azt hozzák amit várnak.
A FED irdatlan pénzt rakott és rak be sok éve már.
közben a várt 12500am meglett.....