Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

A FED és a tőzsdei árfolyamok

profDénes Előzmény: #861032

FED évek óta ott van, évek óta írom, hogy ez jelentös torzítást hoz, mindenki vegye figyelembe, nem lehet kihagyni ezt.

Ezért a sokszor korábban JÓL használt jelzések most nem mindig azt hozzák amit várnak.

A FED irdatlan pénzt rakott és rak be sok éve már.


közben a várt 12500am meglett.....