dax
Lenthor Előzmény: #860833Csak egy esetben mehetne fel!
Abban az esetben, ha a C/2 hullámnál a 85.4%-os fibo-t akarná megcsinálni.
A 76.4%-os meg volt.
Szerintem, ahhoz, hogy a 85.4%-os fibot megcsinálja, már elég mélyre ment!
Kisebb korrekciós emelkedés bármikor lehet.
Így időben is hosszú lenne a C/2 hullám: