Regisztráció Elfelejtett jelszó

dax

Lenthor Előzmény: #860833

Csak egy esetben mehetne fel!

Abban az esetben, ha a C/2 hullámnál a 85.4%-os fibo-t akarná megcsinálni.

A 76.4%-os meg volt.

Szerintem, ahhoz, hogy a 85.4%-os fibot megcsinálja, már elég mélyre ment!

https://invst.ly/ra67u

Kisebb korrekciós emelkedés bármikor lehet.

Így időben is hosszú lenne a C/2 hullám:

https://invst.ly/ra6dj