Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

dax

profDénes Előzmény: #860832

Nem akarlak zavarni itt, de 12.200 feletti forgatókönyv ?

Vagy csak le várod ?

Tényleg eshet nem kicsit, de szerintem (lehet tévesen gondolom) fel is van lehetőség.