Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

holnap kiderül pár dolog..

tozsdekrach Előzmény: #848651

ha valami űber nagy orbitális gáz lett volna, akkor nem jönne be ide a DELTA !