Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

NAV

stuck_at_177 Előzmény: #848599

Hát igen, ez nekem sem tiszta. Látszólag ez pont olyan értelmetlen, felesleges és elkerülhető dolog, mint Papp eladása volt.