Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

156m új péper...

tozsdekrach Előzmény: #847983

Szia, mikorra várod a 156m új péper bevezetését ? rkgy meghívó előtt, után, vagy egyidőben ? és az rkgy meghívót ?