Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

bréjking cunamik

Bendeguz Előzmény: #845665

mit gondoltok erről a cégről? mi értelme volt létrehozni? hogy ne lehessen mészárosra mutogatni? itt egy ismeretlen nevű cég, az átlagember nem tudja mihez kötni?