Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Hozzászólás

Láma Előzmény: #844010

"látom frusztrált vagy"

Ja. Én okádtam ide a csöndbe a mocsokáradatot, a mocsokáradaton méltatlankodva. :)

"dolgoztál az ügyön és súlyos pofáraesés lett a vége"

Nem volt nagy erőfeszítés, csak 3 mondat. A többit tőled idéztem. Ennyit megért. :)

"A közösségi oldalakon nagyon erős mocsokradat volt.. az aljas emberi énedre hatottak..vagy akartak hatni."

Természetesen csak egy irányban, hisz a szép lelkű fidesznyik, mint te vagy ilyet soha nem tenne. Nem is lenne értelme, hisz a makulátlan fidesznyik lélek be se fogadná az ilyesmit.

." hazugságok ferdítések aljasságok..de tudod te ezt szerintem" "lásd a pereket"

Látom. Valamelyik jobbikos nyilatkozta éppen a napokban, hogy 250 megnyert sajtóperük van eddig a lakájmédiával szemben.

"Kocsis Mátét le lehet bjuzizni.."

Jajj szegény Kocsis Máté. Csak nem úgy járt, mint Vona?

"be szép is amikor kitárul a lelked.."

Bajban is vagy mindig ilyenkor, mert keresned kell egy napszemüveget. :)

"..LMP ugye"

Na ezt majdnem elfelejtettem. Mondd pici sziget, egyáltalán nem figyelsz? Csak szopni jársz ide? Már régen kifejtettem a véleményemet LMP-vel kapcsolatban. Szerintem nem is egyszer. Akkor most megint: A vajdád leányvállalata. Semmi több. Schiffer, aki (az LMP előtt gazdád ügyvédje volt) ügyesen egyengette terepet a ner kaszinó bizniszének + a kacskaszemű menyecske milliárdos fiacskája. Hiteles ellenzéki társaság. Marha frusztrált vagyok, hogy végre eltűnnek.

Lehetne, hogy elolvasod amit írok? Aztán újra és újra és újra, mindaddig, míg meg nem érted és csak utána válaszolsz?