Regisztráció Elfelejtett jelszó

Joepappa

Peti84 Előzmény: #842845

Nem titkos. Februárban 4IG-ből kiszálltam (abban csücsültem 700 ft óta). 2 hónapig volt időm aktívan kereskedni szép volt. De annyi melóm jött össze, hogy megint be kellett ülni nyugisabb papírba. Akko-t szemeltem ki (2 kemény speki kör után). Április végén lejár a 90 napos haladékuk, addigra valami befektetői tájékoztatót össze kell hozniuk, abból többet lehet látni (ezt meg akarom várni). De kedden (04.30-án) egy elég kemény üzletet végig csinált Ádámosi, úgy is mondhatni varázsolt egyet. AGY69-é volt az Elitur Invest (2018.szeptemberi alapítás). Az Elitur Investé lett (2019.márciusában) a STRABAG Property and Facility Services Zrt. (2017-ben 17,8 milliárdos nettó árbevétellel, és kb 1 millárdos üzemi eredménnyel viszonylag üzemeltetés területén nagy és ismert cég, dolgozok velük, csengetnek is). Most az Elitur Invest megy a WINGHOLDING-ba. Innen nekem a kötődés elég egyértelmű, hogy Ádámosi a Wing-el szoros kapcsolatban áll. Bízok Ádámosi mohóságában, ha OTC-n beletolt kb 5 milliárd KP-t az Akkoba akkor valamit össze hoz. Tőkeemelést 180 naposon csinálhatnak, az meg folyamatosan ugrálni fog felfelé (ahogy az 5-6Ks papírok kifutnak). Ez csak pár indok de egyenlőre tartom az Akko-t. Akkoba sokan a Winget várják, úgy fogalmaznék, hogy aki mer nagyot álmodni.... Ha ilyen 20 milliárdos cégek esnek ki Ádámosi mögül akkor felőlem Ő is maradhat az Akkoban. Aztán majd meglátjuk.