Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

senki sem akar vállalkozó lenni

Koffein Előzmény: #842108

Nagyjából arról szól, hogy a magyar nem akar vállalkozni, ez meg vissza üt, mert nem fog tudni az ország előre lépni a fejlettebb országok közé...