Regisztráció Elfelejtett jelszó

Hozzászólás

Kiss Zoltán

https://index.hu/gazdasag/2018/09/19/a_tozsde_alla...

Na látom ma reggel, már volt 42800 is a Kpack! A legszomorúbb a dologban, hogy a svindli-re való "tanítás" már középiskolás korban elkezdődik, tavaly mi nyertük kb.2000 indulóból a középiskolások számára kiírt BÉT versenyt / meg mellett még sok mindent :)) /, de nem ez a lényeg! A verseny egy hónapja alatt, a kötések 7% Kpack kötés volt, miattam kb. 10-15 diákot tiltottak, ki mert volt olyan, hogy a zárás előtt ugrottak 300-400 ezer forintokat! A szülők vagy a tanár beálltak 1 darabokkal, vételre 1800 környékén, majd gondolom szóltak a gyerekeknek, hogy most ti meg álljatok be full tőkével vételre 1400-on! A rendszer nem nézte a forgalmat, mivel le volt egyszerűsítve, így megvette nekik, majd, megint vettek 1, darabot 1800-on, a diákok ott meg eladták, és már meg is volt a nyereség! Hát én meg jeleztem ezt a BÉT verseny szervezőknek!A vége az lett, hogy a BÉT minden iskolának küldött egy kör levelet, hogy ez piac befolyásolásnak számít és büntetendő! Szomorú dolgok ezek, ha már ennyi idős korban egy Tablet...stb miatt, erre tanítják őket!