Regisztráció Elfelejtett jelszó

re

Spade Előzmény: #833974

Lajos surányival megkonzultálta az eladást és mindketten bilderberg tagok illetve többszörös résztvevők, tudom ott mindig azt beszélik meg h hogyan támogatják lélegeztető géppel az éhező afrikaikat :).

Ez a tárolása pénzbe kerül hülyeség, miért az euro tárolása nem kerül pénzbe ? Mégha csak papíron vagy digitálisan létezik is kabszott sokba kerül a hackerek meg tüz terror stb elleni védelem. Szóval ez egy ótvar duma :) Egyébként én is azt gondoltam mint te az aranyról h aranystandard vége meg faszom. De aztán nagyon sok furiság van a történet körül. pl. az aranystandard végének kissinger emlékirataiban elég érdekes története van ( ő hozta tető alá az arany bázist helyettesító petro dollárt). De ezt hagyjuk ez az a téma amit már lezártam. Aztán pl úgy tűnik h a német de a francia aranykészlet angoloknál amiknál örzött részét mintha nem tudnák visszaadni. Legalább is soxor kérték aztán abbahagyták. Könnyen lehet h az ott tárolt készletek kb úgy vannak meg mint a te ügyfeled oroszoknál tárolt packja max videon lehet megnézni :).Szóval a modern pénz aranystandard végére nagyon sötét árnyak vetülnek ez se jó duma, Nagyon is lehetne valamelyest hozzá kötni a modern pénzt mondtam ugyanúgy lehet az arany bázisú pénzt soxorozni a tartalék rátával, De nem lehet hozzákötni és ezt értsd úgy ahogy akarod és persze lehetne bitcoin bázisú is de az se lehet és pont.