Regisztráció Elfelejtett jelszó

gdp 2

Spade Előzmény: #832299

nem ,nem értetted meg nincs közöttünkegyetértés vagy az eszünk között van túl nagy különbség.

Nem mi támadtunk a dípsztétre hanem az akarja az egész világot leigázni közte bennünket is. Ez egy szabadságharc részünkről ha nem is konvencionális eszközökkel. 1918-ben hallgattunk nyaltuk az akkori dípsztét seggét sőt Jásziék Károlyiék le is szopták és elvesztettük az ország 2/3-t ha harcolunk és ellenállunk mint a pl. törökök ahol szintén malteros vezetés volt akkor max az 1/3-t bukjuk tehát eleve hülyeség és tragikus a felfogásod h fogadjuk szépen el amit a dípsztét neked nyujtani akar. Egy lófaszt akkor jársz a legrosszabbul.

De mindezeket már leírtam és azt is írtam h nem meggyőzni jöttem hanem elgondolkodtatni ezért nem fogok érvelni a gondolotaid ellen sem mert egyetlen kérdés h ott vagy-e a szeren vagy azt se tudod miafaszom az egész de ez már csak rajtad múlik annyi útmutatást szikrát kaptál. A hitetlenkedés kora lejárt aki csak végig veszi hogy milyen figurákat csinál sori bá az eu-val ensz-el h először leírja h sok migri eu-ba be mert az jó aztán h nincs sori terv (amikor mindenki aki csak kicsit tud olvasni tudhatja h már 100 éve van ilyen terv amit 20 évenként megismétel valamilyen karakter) aztán vagy 5 új javaslat eu-ban ensz-ben h mégis hogy jöhetne be jó sok, ilyen migri kártya olyan vizum faszom mert az jó . Időrendben meg kell nézni 2013-ig visszamenve h mit mondott sori bá aztán a eub vagy az eu parlament vagy pár kormányfő milyen javaslatokat tett . Külön érdemes megnézni ugyanezen időpontokban a sori médiát hvg 444, indexben pl. a földes nevű karakter mit ír és akkor összeállhat a kép. kb az utolsó posztokat írom hercegnél máshol nem fogok ezzel foglalkozni. A te felelősséged h átgondolod a dolgokat alaposan utána olvasol dolgoknak és annak megfelelően döntesz (nem fogsz)