Regisztráció Elfelejtett jelszó

re

Spade Előzmény: #819115

én mondok most egy nagyon provokatív dolgot, ami természetesen egy sarkítás lesz mert a zélet soha nem fehér fekete és akinek nem inge ne vegye magára.. Sztem a világ nagy városai a konvergensen degenerálódó idióta tömegek gyújtőhelye. Ennek egy bizonyítéka h itt a legnagyobb a fecebook snapchat, insta használata és persze a gender rajság. Mintha 'sten azért gyüjtötte volna egy helyre ezeket az embereket h ha bekövetkezik egy világ katasztrófa márpedig biztosan, 1 valószínűséggel bekövetkezik -sztem nem is olyan sokára - egy helyen legyenek azok akikre az emberiségnek a legkevésbé van szükség és hamar ki tud pusztulni. Vajon egy budapesti-newyorki akárki faszom egy üstökös becsapódása után hány napig tudna túlélni ? Sztem kb max 60 nap mert ott éhenhalna. De ha nem, akkor meg a zemberiség túlélését a gender 5 meg a gender 6 közötti kapcsitól remélné. Például a liberális szabadpiacon alapuló gazdaságpolitika mint megvalósítandó gazdaságpolitika csak arra jó h a fejlett országokhoz a fejletlenek a büdös életben ne zárkózzanak fel. Még nem volt a világon olyan ország aki ezt követve felzárkózott volna. Maga Anglia is úgy tört az élre h a textil piacát lezárta a holland termékek elől, majd amikor már elég fejlett lett és sokkal több nyersanyaga volt, akkor megnyitotta újra. A szabadverseny mint felzárkózási lehetőség egy hatalmas bullshit. A komparatív előnyök pokitikája na az működik ami viszont mindenhol állami beavatkozást jelent amit persze zsiday tagad a cikkében ugye.A magát azabályozó piac is egy bullshit . Semmilyen emberi közösség hosszútávon nem szabályozza soha magát (ezért kell valami vezérféle /családdő,törzsfő,király császár stb a zúgynevezett demokráciákban is van ilyen úgy hívják dípsztét. A piacot irányító láthatatlan kéz is létezik csak az nagyon is valóságos. Különösen mert a piac a viselkedését leíró (diff)egyenletek nem stabilisak nincs negatív visszacsatolás, hanem kaotikusak. (az ember alap természetében rejlő páni/félelem/ hajlam miatt ami evolúciós okokbl van benne mert így tudott túlélni, A legtöbb zsákmány állat ez alapján a stratégia alapján működik. Egy ilyen helyzetben a városi übermenschnek képzeli magát az a csúcs az egészben. A libsi über alles a többi meg összeesküvés. Az embereknek felelőssége h dolgoknak utána nézzenek utána gondoljanak aki ezt nem teszi az csőcselék mentalitású maga is hiába hiszi h ő fujja a passzátszelet. Az összesküvéselméletezők (libsi városi urban legendje) közül hányan nézték meg h mi a lófasz van az amcsi 1 dollároson ? És ezeket nyomtatják ma is, akkor van vagy nincs ? A helyzet az h soros agymosott népe butább mint kádár népe és ön és közveszélyesebben az. Ennyike